Грошове забезпечення військовослужбовців в умовах воєнного стану БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Грошове забезпечення військовослужбовців в умовах воєнного стану

• Переглядів: 1107

28 лютого 2022 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану", яка передбачає виплату додаткової грошової винагороди військовослужбовцям на період дії воєнного стану.

Робоча  зустріч з питань надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Робоча зустріч з питань надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги

• Переглядів: 276

Задля обізнаності суб’єктів Пробації, щодо надання безоплатної первинної допомоги, а також вторинної правової допомоги, 12.05.2022 року фахівцем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів було проведено робочу зустріч з провідним інспектором Тернопільського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Мироном Музичкою .

Порядок отримання дозволів на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї під час воєнного стану БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 847

1 березня 2022 року наказом № 170 Міністра внутрішніх справ визначено порядок видачі громадянам України дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї та набоїв до неї під час дії воєнного стану.

Семінар щодо пільг та гарантій внутрішньо переміщеним особам БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Семінар щодо пільг та гарантій внутрішньо переміщеним особам

• Переглядів: 764

Україна гарантує вжиття усіх можливих заходів, передбачених законодавством України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України щодо захисту та дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, створення умов для добровільного повернення таких осіб до покинутого місця проживання або інтеграції за новим місцем проживання в Україні.

Семінар щодо надання безоплатної правової допомоги Інформативно

Семінар щодо надання безоплатної правової допомоги

• Переглядів: 385

Задля обізнаності осіб літнього віку, а також внутрішньо переміщених осіб, щодо надання безоплатної первинної допомоги , а також вторинної правової допомоги,  03.05.2022 року фахівцем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів було проведено семінар у КУ «Центр надання соціальних послуг Купчинецької сільської ради» відділенні надання соціальних послуг  в умовах цілодобового перебування/проживання. Під час зустрічі фахівцем було роз’яснено, що собою являє  безоплатна первинна права  та що таке вторинна правова допомога.

Відбулась робоча зустріч з питань соціального захисту ВПО БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відбулась робоча зустріч з питань соціального захисту ВПО

• Переглядів: 463

28 квітня 2022 року завідувач сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Оксана Адамів провела робочу зустріч з  керівником відділу № 4 Управління праці та соціального захисту населення Тернопільської РДА Ганною Небесною щодо питань консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам під час воєнного стану.