Коли припиняється плата земельного податку у випадку продажу землі

• Переглядів: 323

Податковим кодексом України (ПК) передбачено, що плата за землю нараховується у формі орендної плати або податку на земельну ділянку. У цій консультації розберемо нюанси припинення сплати податку при відчуженні земельної ділянки.

Правопросвітницький захід «Запобігання та протидія домашньому насильству»

• Переглядів: 328

5 жовтня 2021 року в приміщенні Тернопільського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області відбувся правопросвітницький захід на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству» за участі в.о начальника відділу Козівського бюро правової допомоги Пекар Оксаною та провідного інспектора Тернопільського районного сектору №3 Тиманською Марією

Про права соціально незахищених верств населення інформували в Козові

• Переглядів: 442

28 вересня 2021 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

Які особливості оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняними?

• Переглядів: 449

Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

Паперовий лікарняний з 1 вересня замінить електронний.

• Переглядів: 540

Електронний листок непрацездатності, є теж документом (зареєстрованим у зазначеному МОЗ порядку, має індивідуальний номер в спеціальному реєстрі), але тільки в електронній формі, він приходить на заміну паперовому. Формується е-лікарняний в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність. А от цей відповідний реєстр веде саме Пенсійний фонд.