Семінар на тему соціальних гарантій для безробітних осіб з інвалідністю

• Переглядів: 659

16 червня в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

Управління майном дитини

• Переглядів: 722

У малолітніх дітей право власності на майно може виникнути в результаті купівлі речей за власні кошти, одержання спадщини, укладання договору дарування, у результаті приватизації тощо. Вони можуть бути також власниками речей, створених їх творчою або фізичною працею.

Адміністративне затримання

• Переглядів: 940

У світлі сучасних державотворчих та нормотворчих процесів в Україні, все більшої актуальності набувають питання застосування адміністративного примусу, який як і раніше залишається дієвим засобом забезпечення в суспільстві законності та правопорядку, а також захисту прав людини її здоров’я, честі та гідності.  Одним із самих суворих заходів адміністративного примусу, є адміністративне затримання.

Семінар «Цифрова грамотність клієнтів служби зайнятості»

• Переглядів: 731

Цифровізація країни несе позитивні зміни в усіх сферах життя — від освіти та медицини до науки та бізнесу. При цьому є одна фундаментальна річ, без якої успішно цифровізувати країну неможливо. Це цифрова грамотність населення.

Надання дозволу на виїзд дитини за кордон за рішенням суду

• Переглядів: 487

Один з батьків, хто проживає окремо від дитини не ухиляється та належно виконує батьківські обов’язки, не має заборгованості зі сплати аліментів також має право подорожувати разом зі своєю дитиною за межами України. Для цього, вона або він звертається рекомендованим листом із повідомленням про вручення до того з батьків, з яким проживає дитина, за наданням згоди на виїзд дитини за межі України, наприклад, з метою участі дитини в дитячих змаганнях або її відпочинку за кордоном.

Як змінити прізвище та ім’я за бажанням

• Переглядів: 634

Державна реєстрація зміни імені (прізвища, власного ім’я та по батькові) проводиться лише стосовно громадян України. По досягненню 16 років, ви маєте право на власний розсуд змінити своє прізвище та ім'я. З 14 років, ви можете змінити своє ім'я лише за згодою батьків.