Правовий захід у геріатричному центрі села Денисів

• Переглядів: 1102

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Денисівському геріатричному центрі відбувся правопросвітницький захід за участі провідних працівників Безоплатної правової допомоги на тему «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки» для працівників центру, а також для людей похилого віку.

Правопросвітницький захід «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

• Переглядів: 464

Питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки завжди актуальні для суб’єктів земельних відносин. Проте, на жаль, відповіді на ці питання досить рідко з’являються в офіційних роз’ясненнях уповноважених державних органів.

Пільги, що надаються донорам крові

• Переглядів: 519

Донором крові або плазми крові може бути кожен дієздатний громадянин України віком від 18 років, який має вагу не менше 50 кг та пройшов відповідне медичне обстеження у медзакладі перед здачею крові і немає протипоказань, визначених МОЗ України.

Семінар на тему соціальних гарантій для безробітних осіб з інвалідністю

• Переглядів: 676

16 червня в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

Управління майном дитини

• Переглядів: 741

У малолітніх дітей право власності на майно може виникнути в результаті купівлі речей за власні кошти, одержання спадщини, укладання договору дарування, у результаті приватизації тощо. Вони можуть бути також власниками речей, створених їх творчою або фізичною працею.

Адміністративне затримання

• Переглядів: 975

У світлі сучасних державотворчих та нормотворчих процесів в Україні, все більшої актуальності набувають питання застосування адміністративного примусу, який як і раніше залишається дієвим засобом забезпечення в суспільстві законності та правопорядку, а також захисту прав людини її здоров’я, честі та гідності.  Одним із самих суворих заходів адміністративного примусу, є адміністративне затримання.

Семінар «Цифрова грамотність клієнтів служби зайнятості»

• Переглядів: 743

Цифровізація країни несе позитивні зміни в усіх сферах життя — від освіти та медицини до науки та бізнесу. При цьому є одна фундаментальна річ, без якої успішно цифровізувати країну неможливо. Це цифрова грамотність населення.