Встановлення факту народження особи

• Переглядів: 560

Для реєстрації особи та виконання зобов’язання державного органу реєстрації актів цивільного стану зареєструвати особу з відповідним записом до книги реєстрації актів цивільного стану та видачею свідоцтва необхідно встановити юридичний факт народження особи (наприклад, у випадку, якщо особа народилася поза закладом медичної допомоги), звернувшись до суду з відповідною заявою.

Правопросвітницький захід: «Порядок укладення договору оренди земельної ділянки» відбувся у Козівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

• Переглядів: 528

Фахівець Козівського бюро правової допомоги Оксана Адамів провела захід, на якому надала консультації щодо договору оренди землі, в якій формі укладається та на який строк.

10 грудня – Міжнародний день прав людини!

• Переглядів: 602

У Конституції України закріплена ціла низка як традиційних, так і нових гарантій прав та свобод людини та громадянина, які дозволяють кожному громадянину обирати вид своєї поведінки, користуватися економічними й соціально – політичними свободами та соціальними благами як в особистих, так і в суспільних інтересах.

Правопросвітницький захід у «Відділі державної реєстрації Козівської селищної ради» на тему: «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

• Переглядів: 465

Фахівець Козівського бюро правової допомоги Оксана Адамів провела тематичний правопросвітницький захід у Відділі державної реєстрації Козівської селищної ради на тему: «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі».

Укладення трудового договору

• Переглядів: 790

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Основною, базовою формою виникнення трудових правовідносин є трудовий договір.

Порядок отримання міжнародного посвідчення водія

• Переглядів: 548

Міжнародне посвідчення водія видається на підставі національного посвідчення водія у територіальних сервісних центрах МВС. Термін його дії — 3 роки, але не більше строку дії національного посвідчення водія.

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» відбувся правопросвітницький захід на тему «Безоплатне отримання земельної ділянки»

• Переглядів: 557

Фахівець Козівського бюро правової допомоги Оксана Пекар 9 листопада провела тематичний правопросвітницький захід у Теофіпільському старостинському окрузі. Вона зазначила, що кожен громадян України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної і комунальної власності.

Порядок та умови реєстрації та отримання допомоги по безробіттю

• Переглядів: 604

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», спрощено процедуру реєстрації та отримання допомоги по безробіттю.