Правопросвітницький захід у «Відділі державної реєстрації Козівської селищної ради» на тему: «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

• Переглядів: 422

Фахівець Козівського бюро правової допомоги Оксана Адамів провела тематичний правопросвітницький захід у Відділі державної реєстрації Козівської селищної ради на тему: «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі».

Укладення трудового договору

• Переглядів: 731

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Основною, базовою формою виникнення трудових правовідносин є трудовий договір.

Порядок отримання міжнародного посвідчення водія

• Переглядів: 532

Міжнародне посвідчення водія видається на підставі національного посвідчення водія у територіальних сервісних центрах МВС. Термін його дії — 3 роки, але не більше строку дії національного посвідчення водія.

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» відбувся правопросвітницький захід на тему «Безоплатне отримання земельної ділянки»

• Переглядів: 532

Фахівець Козівського бюро правової допомоги Оксана Пекар 9 листопада провела тематичний правопросвітницький захід у Теофіпільському старостинському окрузі. Вона зазначила, що кожен громадян України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної і комунальної власності.

Порядок та умови реєстрації та отримання допомоги по безробіттю

• Переглядів: 578

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», спрощено процедуру реєстрації та отримання допомоги по безробіттю.

Коли припиняється плата земельного податку у випадку продажу землі

• Переглядів: 306

Податковим кодексом України (ПК) передбачено, що плата за землю нараховується у формі орендної плати або податку на земельну ділянку. У цій консультації розберемо нюанси припинення сплати податку при відчуженні земельної ділянки.