Правопросвітницький захід «Безоплатне отримання земельної ділянки»

• Переглядів: 372

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Козівському районному відділі державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ), 05 серпня  2021 року, фахівцем Козівського бюро правової допомоги Оксаною Пекар було проведено захід на тему «Безоплатне отримання земельної ділянки» для трудового колективу.

Надбавка на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю

• Переглядів: 498

Згідно статті 1 Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" право на державну соціальну допомогу мають особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю віком до 18 років.

Особливості оренди житла з викупом

• Переглядів: 1765

Договір оренди житла з викупом – особливий вид договору найму (оренди) житла, що може передбачати відступлення орендодавцем права вимоги боргу іншій особі – вигодонабувачу .

Особливості заповідального відказу

• Переглядів: 2258

Відповідно до статті 1233 Цивільного Кодексу України, заповіт — це особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті.

Право просвітницький захід «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

• Переглядів: 469

Питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки завжди актуальні для суб’єктів земельних відносин. Проте, на жаль, відповіді на ці питання досить рідко з’являються в офіційних роз’ясненнях уповноважених державних органів 13 липня  2021 року в Козівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області в Тернопільській області, Тернопільському районі, фахівцем Козівського бюро правової допомоги Оксаною Пекар було проведено правовий захід на тему «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі» для трудового колективу служби.

Правовий захід у геріатричному центрі села Денисів

• Переглядів: 1039

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Денисівському геріатричному центрі відбувся правопросвітницький захід за участі провідних працівників Безоплатної правової допомоги на тему «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки» для працівників центру, а також для людей похилого віку.

Правопросвітницький захід «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

• Переглядів: 441

Питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки завжди актуальні для суб’єктів земельних відносин. Проте, на жаль, відповіді на ці питання досить рідко з’являються в офіційних роз’ясненнях уповноважених державних органів.

Пільги, що надаються донорам крові

• Переглядів: 504

Донором крові або плазми крові може бути кожен дієздатний громадянин України віком від 18 років, який має вагу не менше 50 кг та пройшов відповідне медичне обстеження у медзакладі перед здачею крові і немає протипоказань, визначених МОЗ України.