Порядок оформлення пенсії за довіреністю Інформативно

Порядок оформлення пенсії за довіреністю

• Переглядів: 4969

Відповідно до частини другої статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія може виплачуватися за довіреністю, порядок оформлення і строк дії якої визначаються законом.

Поновлення на посаді після незаконного звільнення

• Переглядів: 1259

Кожній людині за Конституцією України та міжнародно-правовими актами, ратифікованими Україною, гарантовано одне з фундаментальних соціально-економічних прав: право на працю - тобто право заробляти собі на життя працею, яку вільно обирає особа, а держава зобов'язана утверджувати за забезпечувати таке право.

Які відпустки підлягають перенесенню або продовженню на час хвороби та підлягають оплаті лікарняного

• Переглядів: 20284

В разі хвороби працівника під час виконання свої трудових обов’язків , він повинен звернутись до медичного закладу та отримати листок непрацездатності для звільнення від роботи у зв'язку з непрацездатністю, а також отримати матеріальне забезпечення застрахованої особи в разі тимчасової непрацездатності. Така ж процедура застосовується для працівників, які хворіють, перебуваючи у відпустці.

Чи може платник аліментів виїжджати за межі України?

• Переглядів: 2273

Якщо існує заборгованість зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовану постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України.

Порядок оформлення права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом та за заповітом

• Переглядів: 1219

Спадкування — перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення.

Встановлення факту народження особи

• Переглядів: 520

Для реєстрації особи та виконання зобов’язання державного органу реєстрації актів цивільного стану зареєструвати особу з відповідним записом до книги реєстрації актів цивільного стану та видачею свідоцтва необхідно встановити юридичний факт народження особи (наприклад, у випадку, якщо особа народилася поза закладом медичної допомоги), звернувшись до суду з відповідною заявою.

Правопросвітницький захід: «Порядок укладення договору оренди земельної ділянки» відбувся у Козівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

• Переглядів: 504

Фахівець Козівського бюро правової допомоги Оксана Адамів провела захід, на якому надала консультації щодо договору оренди землі, в якій формі укладається та на який строк.

10 грудня – Міжнародний день прав людини!

• Переглядів: 562

У Конституції України закріплена ціла низка як традиційних, так і нових гарантій прав та свобод людини та громадянина, які дозволяють кожному громадянину обирати вид своєї поведінки, користуватися економічними й соціально – політичними свободами та соціальними благами як в особистих, так і в суспільних інтересах.