Захід з  нагоди Всеукраїнського тижня права

З  нагоди Всеукраїнського тижня права, Міжнародного дня прав людини та в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» фахівець сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксана Пекар разом з інспектором сектору ювенальної превенції СПД №1 в смт.Козова, лейтенант поліції Тамарою Кривокульською та головним спеціалістом Служби у справах дітей Козівської селищної ради Хміль Надією провели захід для учнів 7-8 класів Городищенського ліцею Козівської селищної ради.

Фахівці ознайомили дітей з проблеми насильства у шкільному середовищі, навчили їх розрізняти види насильства, їх наслідки, куди звертатись, якщо стали жертвою насильства, та інше.

Оскільки насильство порушує права людини, принципи її вільного та справедливого існування, було наголошено й про права дитини та їх обов’язки.