Семінар щодо надання безоплатної правової допомоги Інформативно

Семінар щодо надання безоплатної правової допомоги

  • Переглядів: 391

         Задля обізнаності осіб літнього віку, а також внутрішньо переміщених осіб, щодо надання безоплатної первинної допомоги , а також вторинної правової допомоги,  03.05.2022 року фахівцем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів було проведено семінар у КУ «Центр надання соціальних послуг Купчинецької сільської ради» відділенні надання соціальних послуг  в умовах цілодобового перебування/проживання. Під час зустрічі фахівцем було роз’яснено, що собою являє  безоплатна первинна права  та що таке вторинна правова допомога.

Відбулась робоча зустріч з питань соціального захисту ВПО БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відбулась робоча зустріч з питань соціального захисту ВПО

  • Переглядів: 475

     28 квітня 2022 року завідувач сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Оксана Адамів провела робочу зустріч з  керівником відділу № 4 Управління праці та соціального захисту населення Тернопільської РДА Ганною Небесною щодо питань консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам під час воєнного стану.

Відбувся семінар для ВПО у закладі дошкільної освіти "Ромашка" БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відбувся семінар для ВПО у закладі дошкільної освіти "Ромашка"

  • Переглядів: 300

          Кожен житель нашої України має право на безоплатну правову первинну допомогу. Але не завжди можна вирішити питання за допомогою консультацій та роз’яснень. Необхідне представлення інтересів людей у судах, інших органах. Тож, соціально незахищені категорії населення можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу. До цієї категорії відносяться і внутрішньо переміщені особи.

Робоча зустріч з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Робоча зустріч з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 645

        13 квітня 2022 року завідувач сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Оксана Адамів провела робочу зустріч із першим заступником голови Козівської селищної ради Вадимом Щегловим, начальником Центру надання адміністративних послуг Наталією Цапко, начальним юридичного відділу селищної ради Василем Чабаном щодо питань консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам під час воєнного стану.

Особливості спадкування права на вклад у банку БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Особливості спадкування права на вклад у банку

  • Переглядів: 358

        Відповідно до ст. 1228 Цивільного кодексу України вкладник має право розпорядитися своїм правом на вклад у банку (фінансовій установі) на випадок своєї смерті, склавши заповіт або зробивши відповідне розпорядження банку (фінансовій установі).

В громаді проведено семінар щодо соціальних виплат для ВПО БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

В громаді проведено семінар щодо соціальних виплат для ВПО

  • Переглядів: 574

            З метою інформування внутрішньо переміщених осіб, 08 квітня 2022 року працівниками сектору Козівського бюро правової допомоги та Центром надання соціальних послуг Козівської селищної ради проведено семінар на тему «На яку соціальну виплату, може розраховувати внутрішньо переміщена особа від держави».

Порядок встановлення факту народження дитини поза закладом охорони здоров'я БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Порядок встановлення факту народження дитини поза закладом охорони здоров'я

  • Переглядів: 552

          Народження дитини поза закладом охорони здоров’я фіксується, коли таким закладом не проводився огляд жінки та дитини, у тому числі на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Відтепер у застосунку «Дія» можна подати заявку про пошкоджене майно під час війни. Інформативно

Відтепер у застосунку «Дія» можна подати заявку про пошкоджене майно під час війни.

  • Переглядів: 363

     Тисячі громадян залишилися без своїх домівок у Харкові, Маріуполі, Чернігові, Бучі та інших містах під час повномасштабного вторгнення рф в Україну.  Держава робить все для того, щоб відбудувати кожен дім. Тому цей процес починається вже зараз, кожен громадянин вже може подати відповідну заявку у „Дії“, для збору інформації та фіксації збитків.

За кожного прийнятого переселенця українцям платитимуть 450 грн компенсації на витрати комунальних послуг Інформативно

За кожного прийнятого переселенця українцям платитимуть 450 грн компенсації на витрати комунальних послуг

  • Переглядів: 428

     В Україні, кожен громадянин, який безкоштовно прийняв у свою домівку внутрішньо переміщених осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло, може отримати компенсацію витрат на комунальні послуги. Як повідомили у Міністерстві розвитку громад і територій, за кожного переселенця уряд виплачуватиме близько 450 грн на місяць.