Сектор «Козівське бюро правової допомоги» інформує

У Комунальній організації «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» працівниками Сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги обговорили питання допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН для мешканців нашої громади та внутрішньо переміщених осіб.

Під час зустрічі фахівець розповіла, щоб отримати дану допомогу потрібно внести такі дані

• ПІБ;
  • дата народження;
  • ІПН (або серія та номер паспорта за відсутності такого номера через релігійні переконання);
  • останнє задеклароване/зареєстроване місце проживання (область і район);
  • кількість переміщених членів домогосподарства;
  • контактний номер мобільного телефону.

За результатами розгляду та проведеної перевірки задля уникнення подвійних виплат, Всесвітня продовольча програма ООН надсилає повідомлення на вказаний контактний номер з кодом підтвердження та інформацією, як отримати грошовий переказ.

Розмір допомоги – 2 220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більш як для трьох осіб.

Виплата здійснюється щомісяця протягом трьох місяців через систему міжнародних грошових переказів Western Union.

А також повідомлено адреси структурних підрозділів куди особи можуть звернутись за детальною інформацією.