Як подати заявку про пошкоджене майно у застосунку «Дія»

Тисячі українців із різних міст країни залишились без помешкань через напад російських окупантів. Тому держава підготувала спеціальну ініціативу, щоб відновити все втрачене майно.

З метою ознайомлення внутрішньо переміщених осіб в Козівській районній філії обласного центру зайнятості фахівець Сектору «Козівське бюро правової допомоги» розповіла хто саме може скористатись даною послугою та як подати повідомлення через застосунок «Дія».

А саме, даною послугою може скористатись громадяни України, в яких пошкоджені:

• приватні будинки (садибні, дачні, садові);
  • квартири;
  • інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).

Подати повідомлення можна через за стосунок «Дія», обравши в меню «Послуги», тоді «Пошкоджене майно» та заповнити відповідну форму.

Для цього знадобиться :

• ПІБ власника пошкодженого житла, РНОКПП (картка платника податків), контакти власника;
  • Дані щодо пошкодженого об’єкта (тип об’єкта, загальна площа, адреса нерухомого майна);
  • Відомості про пошкодженого майно (дата, орієнтовний час, опис пошкодження, фото- відео фіксація).

Після заповнення форми ви можете завантажити її у форматі PDF або отримати на електронну пошту. Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом».