Інформування осіб з інвалідністю в Козівській районній філії обласного центру зайнятості про безоплатну правову допомогу.

  • 175

    09 лютого 2023 року головний юрист Сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксана Пекар  провела інформування для осіб з інвалідністю в приміщенні Козівської районної філії обласного центру зайнятості з метою розширення доступу до безоплатних правових послуг.

     Фахівець розповіла про існуючу систему надання безоплатної правової допомоги, а саме хто може користуватись такими послугами та які послуги можна отримати у бюро відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

    Під час зустрічі пояснила, що таке безоплатна первинна та безоплатна вторинна правова допомога, та порядок її отримання.

     Розповіла, які види правових послуг включає в себе безоплатна первинна та безоплатна вторинна правова допомога, основні завдання  та послуги бюро, звернувшись до якого громадяни можуть отримати інформацію, консультацію та розяснення з правових питань, отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, порядок розгляду звернень про надання безоплатної первинної та вторинної допомоги .

     На зустрічі були роздані буклети про надання безоплатної правової допомоги та повідомлено контактну інформацію, за якою мешканці громади можуть звертатись.

 

Фото без опису