Відновлення виконавчого провадження внутрішньо переміщеним особам БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відновлення виконавчого провадження внутрішньо переміщеним особам

  • Переглядів: 589

     Законодавством України встановлено відповідний порядок для поновлення втрачених документів. Судові рішення про майнові та немайнові стягнення не є винятком. Для стягнення боргу з відповідача, необхідно відновити виконавче провадження. Так само і боржнику для зняття обмежень, встановлених під час виконавчого провадження, після виконання судового рішення необхідно пройти цю процедуру.

Порядок повідомлення про виявлення покинутої дитини. БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Порядок повідомлення про виявлення покинутої дитини.

  • Переглядів: 822

      Згідно Інструкції щодо заповнення форми акта закладу охорони здоров'я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я у разі виявлення дитини, яку підкинуто чи знайдено поза закладом охорони здоров'я (на вулиці, у транспорті або в інших громадських місцях), службовою особою органу внутрішніх справ за місцем виявлення дитини складється відповідний акт в присутності медичного працівника закладу охорони здоров'я, який викликається на вимогу службової особи органу внутрішніх справ.

Щодо виплати грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Щодо виплати грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам

  • Переглядів: 145

    11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.

Відбувся право просвітницький захід для внутрішньо переміщених осіб БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відбувся право просвітницький захід для внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 130

     5 липня 2023 року в приміщенні Козівської філії Тернопільського обласного «Центру зайнятості» відбувся право просвітницький захід для внутрішньо переміщених осіб за участі головного юриста сектору «Козівське бюро правової допомоги Оксаною Пекар щодо питання як отримати безоплатну правову та вторинну правову допомогу.

Відбулась зустріч завідувача сектору «Козівське бюро правової допомоги» з трудовим колективом  КО «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради та Сектором поліцейської діяльності БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відбулась зустріч завідувача сектору «Козівське бюро правової допомоги» з трудовим колективом  КО «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради та Сектором поліцейської діяльності

  • Переглядів: 242

      За для обізнаності соціальних партнерів, щодо надання безоплатної первинної допомоги, а також вторинної правової допомоги, 05.07.2023 року завідувачем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів було проведено захід з трудовим колективом  КО «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради та Сектором поліцейської діяльності .

Судовий порядок підвердження пільгового стажу роботи в разі ліквідації підприємства БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Судовий порядок підвердження пільгового стажу роботи в разі ліквідації підприємства

  • Переглядів: 277

       Усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг вважаються справами незначної складності і розглядаються в порядку спрощеного провадження.

Поняття та ознаки адміністративного договору БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Поняття та ознаки адміністративного договору

  • Переглядів: 162

     Відповідно до  Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що адміністративний договір - спільний правовий акт суб’єктів владних повноважень або правовий акт за участю суб’єкта владних повноважень та іншої особи, що ґрунтується на їх воле узгодженні, має форму договору, угоди, протоколу, меморандуму тощо, визначає взаємні права та обов’язки його учасників у публічно-правовій сфері і укладається на підставі закону:

Порядок отримання електронного пенсійного посвідчення БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Порядок отримання електронного пенсійного посвідчення

  • Переглядів: 760

   Електронне пенсійне посвідчення виготовляється на ім'я особи, якій призначено пенсію, і одночасно є платіжною карткою.        Дія ЕПП установлюється на строк до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” кожні шість місяців. Після завершення строку дії картка перевипускається за рахунок акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.

Проведено правопросвітницький захід на тему: «Звільнення від відбування покарання з іспитовим строком» за участі завідувача сектору «Козівське бюро правової допомоги» та суб’єктів пробації. БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Проведено правопросвітницький захід на тему: «Звільнення від відбування покарання з іспитовим строком» за участі завідувача сектору «Козівське бюро правової допомоги» та суб’єктів пробації.

  • Переглядів: 118

     07 червня 2023 року спільно з фахівцями Козівської районної філії обласного центру зайнятості Андрієм Пудликом та Мироном Музичкою Тернопільського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області відбувся правопросвітницький захід на тему: «Звільнення від відбування покарання з іспитовим строком» за участі завідувача сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Адамів та суб’єктів пробації.

Проведено правовий захід на тему: «Адміністративна відповідальність неповнолітніх». БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Проведено правовий захід на тему: «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».

  • Переглядів: 99

       25 травня 2023 року у Козівському ліцеї №1 Козівської селищної ради для учнів було проведено правовий захід на тему: «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».