«Подорож у країну дитинства» разом з працівниками Центру надання соціальних послуг

Дата: 02.06.2021 15:27

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у  комунальній організації «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради відбувся святковий захід під назвою «Подорож у країну дитинства» .

Працівниками центру організовано цікаві  музично-розважальні ігри, вікторини. Спільними зусиллями учасників свята було створено колективну творчу роботу «Чарівна красуня дитинства».

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті «Світ очима дітей», де дітки могли дати волю своїй фантазії. Це забезпечило дітлахам позитивні емоції, хороший настрій та радісні посмішки на обличчях.

Усі учасники свята отримали солодкі подарунки.