Казкове дійство для діток у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг

Дата: 17.12.2021 11:02

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони прагнуть веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються!
         16 грудня 2021 року у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг для дітей з інвалідністю комунальної організації «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» відбулося казкове дійство «Миколай, Миколай, ти до нас завітай». Святий Чудотворець Миколай щедро обдарував діток подарунками.
         Майстерна гра юних акторів ( керівник гуртка Людмила Пляшко) із Козівського будинку дитячої та юнацької творчості « Юність» зачарувала всіх глядачів. Не обійшлося і без цікавих розваг, конкурсів, вікторин, віршів, пісень та колядок. Також діти виконали колективну роботу « Зимова казка».
         Працівники відділення висловлюють щиру подяку за розуміння та додатково виділені Козівською селищною радою кошти, за котрі було закуплено солодкі подарунки. Також щиро вдячні усім не байдужим, хто долучився до організації даного заходу.