Представники відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради взяли участь у літературно – пригодницькому квесті «У пошуках скарбів»

Дата: 02.06.2021 09:26

У заході взяли участь працівники бібліотеки, спеціалісти центру зайнятості, працівник Козівського будинку дитячої та юнацької творчості, громадської організації «Світ дітей», діти театральної студії «Дивосвіт», гуртківці «Лісової пісні», діти – сироти, та діти позбавлені батьківського піклування. Не зважаючи на найменшу кількість учасників та наймолодшу вікову категорію, учасники команди «Спритники» здобули перемогу.

Діти брали участь у різноманітних вікторинах, розгадували літературні загадки. За допомогою фахівців Центру, діти ознайомилися із своїми правами, отримали розумову розрядку, фізичну активність та море позитивних емоцій!

Наприкінці заходу усі учасники отримали пам’ятки та грамоти, солодощі та смачний коровай, який спекла Алла Нечипорук. Вітаємо наших переможців та дякуємо  організаторам даного пригодницького квесту!

Відділення соціальної роботи

Центру надання соціальних послуг