Діти з Козівської громади під час екскурсії відвідали замки Тернопільщини

Дата: 07.07.2021 14:35

Фахівці відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг організували екскурсійну поїздку у Збаразький та Вишнівецький замки, що належать до національних заповідників замків Тернопільщини.

У поїздці взяли участь 40 дітей Козівської громади. Хочемо висловити подяку керівництву вказаних замків за можливість безкоштовно відвідати та оглянути чудові пам’ятки архітектури та насолодитися старовинними, відреставрованими замковими експонатами!

Найкращий відпочинок – це зміна діяльності! Діти та працівники отримали колосальне естетичне та культурне задоволення від поїздки. Втомлені та емоційно виснажені повернулися додому, проте враження та приємні спогади залишаться у нас ще надовго.

Щиро дякуємо Козівській селищній раді за сприяння та кошти, які були виділені на поїздку.

Відділення соціальної роботи

Центру надання соціальних послуг