• Переглядів: 286

14 грудня 2021 року о 10.00 біля пам’ятника жертвам Чорнобиля в смт Козова відбудеться панахида з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До уваги мешканців громади!

• Переглядів: 196

У четвер, 2 грудня 2021 року, прийом громадян для реєстрації місця проживання та проставлення штампів про реєстрацію місця проживання проводитися не буде у зв'язку із відрядженням спеціаліста.

Шановна громадо!

• Переглядів: 214

Наприкінці листопада традиційно вшановують пам'ять жертв Голодомору. Запрошуємо усіх долучитися до панахиди, яка відбудеться сьогодні о 16:00 біля фігури Матері Божої (Козова).

Повідомлення про оголошення конкурсу

• Переглядів: 375

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної) Козівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Козівської селищної ради від  23 березня 2021 року №253, у зв’язку з  наявністю вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Пролісок» с. Кальне Козівської селищної   ради, оголошується конкурс на зайняття посади директора ЗДО «Пролісок» с. Кальне Козівської селищної   ради