До уваги мешканців Козівської громади, міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму  спрямовану на допомогу малому та середньому бізнесу

До уваги мешканців Козівської громади, міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму спрямовану на допомогу малому та середньому бізнесу

  • Переглядів: 105

Інформуємо вас, що міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму підтримки економічної стійкості України. Відповідна конкурсна програма спрямована на допомогу малим та середнім бізнесам у подоланні наслідків війни через надання фінансової підтримки в середній сумі гранту – 20 тисяч доларів США. Перевагами участі в програмі підтримки малого та середнього бізнесу є: швидке заповнення заявки (від 20 до 35 хв); необхідність розробки бізнес-плану тільки на фінальному етапі відбору; розгляд заявки триває від 2 до 4 тижнів; відсутність прямих дедлайнів, адже розгляд заявок відбувається по мірі їх надходження. Якщо у вас виникнуть запитання щодо умов програми, просимо звертатися за телефоном 0 800 332 590.

Методи боротьби із борщівником Сосновського!

Методи боротьби із борщівником Сосновського!

  • Переглядів: 274

        Борщівник Сосновського – багаторічна рослина, яка сягає 2-3 метрів заввишки, має товсте порожнисте стебло та великі листки. Ця рослина, завдяки потужній наземній масі, витісняє інших представників флори і не дає їм розвиватися, повністю займає свій ареал зростання. Також завдає шкоди здоров’ю людей - сік борщівника потрапивши на шкіру людини викликає серйозні опіки. Борщівник Сосновського - це небезпечний бур’ян, до якого необхідно вживати заходи, щоб запобігти його поширенню.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА  ВУЛИЦІ ПРИВІТНА  В СЕЛИЩІ КОЗОВА,  ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ВУЛИЦІ ПРИВІТНА В СЕЛИЩІ КОЗОВА, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

  • Переглядів: 130

     Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  23 березня      2021 року № 276 розроблено  детальний план території земельної ділянки для  будівництва індивідуального гаража по вулиці Привітна в селищі  Козова,   Тернопільського району, Тернопільської області    з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (заявник : Сабада Галина Петрівна )

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 94

     13 червня 2023 року о 10.00 год. відбудеться громадське обговорення проєктів рішень Козівської селищної ради щодо реорганізації комунальних закладів освіти Козівської селищної ради, за адресою:

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує на навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок»

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує на навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок»

  • Переглядів: 55

     Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок».