Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна Важливо!

• Переглядів: 117

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, адмінбудинок, площею 860,1 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, с. Плотича, вул.Грушевського,16А.

• Переглядів: 191

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, площею 645,2 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, с. Козівка, вул.Центральна,44.

• Переглядів: 111

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок, площею 151,8 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, с. Залісся, вул. Залісся, 27.

• Переглядів: 114

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, площею 599,2 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, смт Козова, вул.В.Вишиваного,2.

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Ценів До уваги!

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Ценів

• Переглядів: 99

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 30.10.2023 року №172 «Про проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости Ценівського старостинського округу», в понеділок, 4 грудня, відбудуться громадські обговорення кандидатури Коваля Ігоря Івановича на посаду старости Ценівського округу Козівської територіальної громади.

Благодійний фонд «Місто Добра»

• Переглядів: 153

Благодійний фонд «Місто Добра» хоче повідомити, що 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаваються безкоштовно.

У вівторок, 21 листопада, о 12.00 в смт Козова, біля Стели Небесної Сотні відбудеться спільна молитва з нагоди 10-ої річниці Революції Гідності! До уваги!

• Переглядів: 128

Цього дня, у День Гідності та Свободи, Україна вшановує пам'ять про тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист своїх демократичних цінностей, прав і свобод громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. Запрошуємо мешканців та гостей Козівської громади взяти участь у заході та вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні й усіх борців за незалежність України.

6 листопада 2023 року о 12:00 год відбудеться відкриття меморіальної дошки в пам’ять про захисника України Огінського Дмитра Івановича До уваги!

• Переглядів: 467

Шановна Громадо! 6 листопада 2023 року о 12:00 год за адресою смт.Козова, вул. Січових Стрільців, 6 відбудеться відкриття меморіальної дошки в пам’ять про захисника України Огінського Дмитра Івановича, який загинув від руки російського окупанта 15 лютого 2023 р. Запрошуємо прийти та вшанувати пам'ять Героя.

Завтра о 15 годині представники Благодійного фонду "Карітас - Бережани" роздаватимуть солодкі подарунки дітям з числа ВПО До уваги!

• Переглядів: 250

Завтра, 24 жовтня о 15.00 в актовій залі Козівської селищної ради представники Благодійного фонду "Карітас - Бережани" роздаватимуть солодкі подарунки дітям до 16 років з числа внутрішньо переміщених осіб.