ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ВУЛИЦІ ЗАВОДСЬКА  В СЕЛИЩІ КОЗОВА, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ До уваги!

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ВУЛИЦІ ЗАВОДСЬКА В СЕЛИЩІ КОЗОВА, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 • Переглядів: 220

     Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  25 січня       2023 року № 2050 розроблено  «Детальний план території   для виділення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,  машинобудівної  та іншої промисловості по вул. Заводській в смт Козова, Тернопільської області»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник : ВК Козівської селищної ради)

До уваги мешканців громади! Важливо!

До уваги мешканців громади!

 • Переглядів: 166

    В Україні зареєстровані випадки кору.      Захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті.      Доводимо до відома батьків, що в громаді велика кількість дітей, яким не зроблено щеплення КПК, що у випадку спалаху кору може спричинити закриття садочків і закладів загальної середньої освіти та відповідно припинення навчального процесу.      Вакцинація від кору проводиться в 1 рік та повторно (ревакцинація) в 6 років. Якщо з якихось причин вакцинація не проводилася у встановлений термін, її можна зробити у будь-якому віці.      Рекомендуємо батькам прийняти необхідні заходи для збереження здоров’я ваших дітей.      Пам'ятайте, що кір небезпечний для всіх невакцинованих дітей та дорослих.

До уваги мешканців громади! До уваги!

До уваги мешканців громади!

 • Переглядів: 206

10 вересня 2023 року о 12 год. 30 хв. біля пам’ятника українцям — жертвам депортації з Польщі 1944-1947 р. відбудеться поминальна панахида, приурочена 79-ій роковині початку депортації українців, які проживали на своїх споконвічних теренах в Польщі. Запрошуємо усіх небайдужих мешканців нашої громади, нащадків жертв і ще живих свідків депортації прийняти участь у цьому заході і вшанувати пам’ять всіх українців — жертв примусового виселення.

До уваги підприємців та суб’єктів господарювання Козівської громади! До уваги!

До уваги підприємців та суб’єктів господарювання Козівської громади!

 • Переглядів: 236

05 вересня 2023 року об 11:00 год. відбудеться онлайн-семінар щодо особливостей відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України ,,Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

БФ "Рокада" запускає анкетування для виявлення найактивніших та найініціативніших осіб з числа ВПО

БФ "Рокада" запускає анкетування для виявлення найактивніших та найініціативніших осіб з числа ВПО

 • Переглядів: 252

З метою пошуку потенційних членів Ради ВПО в Козівській громаді, БФ "Рокада" запускає анкетування для виявлення найактивніших та найініціативніших осіб з числа ВПО. Запрошуємо заповнити онлайн анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeB0Xo6KiQMjDxXPVPubp4rxaReJtPpn_9-i3BfA3QJLbe9TQ/viewform?fbclid=IwAR18STE2VFBtoUrKQQEK5rYsPnTfp-Tc9mpqgAlQHk5gDehiWZKWzSuOuck

Твої командири чекають на тебе Інформативно

Твої командири чекають на тебе

 • Переглядів: 171

Твої командири чекають на тебе. З нас — бойова підготовка, повне забезпечення та західна техніка. З тебе — залізна мотивація вчитися та бажання вбивати русню. Єдність, братерство та легендарні битви — гарантуємо. Служба в Третій Штурмовій стане найкращими роками твого життя. Повний супровід оформлення у підрозділ, забезпечуємо транспорт та житло для рекрутів з регіонів. Переведення для чинних військовослужбовців ЗСУ, НГУ, ДССТ, ДПСУ. Заповнюй анкету на вступ і погнали: ab3.army

Повідомлення про сплату земельного податку Важливо!

Повідомлення про сплату земельного податку

 • Переглядів: 244

Козівська селищна рада нагадує мешканцям громади: необхідно сплатити земельний податок за 2023 рік. Рахунки на оплату можна отримати у фінансовому відділі Козівської селищної ради за адресою: вул. Грушевського, 38 (IV поверх).

До уваги мешканців громади! Важливо!

До уваги мешканців громади!

 • Переглядів: 172

До уваги мешканців смт Козова! КП «Комунсервіс» повідомляє про те, що з 09:00 год. 30 серпня до 09:00 год. 31 серпня в Козові буде призупинено водопостачання, у зв’язку з проведенням планового хлорування водопровідних мереж.