ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження селищного голови від 28.12.2020 р №148  «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради  та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

10:00:06 15.04.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання пункту 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року N 545, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної) Козівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Козівської селищної ради від  23 березня 2021 року №253, наказу Міністерства освіти і науки України від 03 жовтня 2018 року N 1051 "Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру",  у зв’язку з  наявністю вакантної посади директора комунальної  установи «Козівський інклюзивно – ресурсний центр» Козівської селищної ради, відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної  установи «Козівський інклюзивно – ресурсний центр» Козівської селищної ради.

08:56:25 08.04.2021

10:10:02 07.04.2021

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування

Повна назва документа державного планування та стислий зміст:      Проект «Детальний план частини території по зміні цільового призначення земельних ділянок в смт. Козова для будівництва комплексу мобільних бетонного, асфальтобетонного заводів та будівель для забезпечення їх функціонування», розроблений з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки, на якій планується розмістити комплексу мобільних бетонного, асфальтобетонного заводів та будівель для забезпечення їх функціонування, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. При цьому враховано раціональне розташування об’єктів нового будівництва та можливість здійснення їх інженерного забезпечення в межах території, що розглядається Детальним планом.

09:04:55 01.04.2021

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування

Назва містобудівної документації – «Детальний план частини території по зміні цільового призначення земельних ділянок в смт. Козова для будівництва комплексу мобільних бетонного, асфальтобетонного заводів та будівель для забезпечення їх функціонування». Замовник – Козівська селищна рада Тернопільської області. Зауваження і пропозиції можна подавати у письмовій формі, у всі робочі дні з 08.00 до 17.00 год у строк 15 днів (з дати виходу публікації), за адресою: 47600, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Козова, вул. Грушевського, 32, електрона адреса: info@kozova-rada.gov.ua Відповідальна особа – Добалюк Сергій Володимирович. Контактні телефони: 03547-21647.

11:06:26 09.03.2021