ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ   ДЛЯ  РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ , ПІДСОБНИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУДПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ТА МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ,ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ , ПІДСОБНИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУДПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ТА МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ,ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕ

• Переглядів: 207

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  30листопада     2021 року № 1298 розроблено  детальний план території земельної ділянки для  розміщення та експлуатації основних, підсобних будівель і споруд підприємств переробної  та машинобудівної  та іншої промисловості , за межами  населеного пункту с. Городище  Тернопільського району Тернопільської області    з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (орендар Бендюга Василь Іванович)

До уваги підприємців! Міжнародні організації запрошують мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

• Переглядів: 394

Міжнародна організація з міграції (МОМ) спільно з Агентством ООН з питань міграції, в рамках реалізації проєкту ,,Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

"Безкоштовні юридичні консультації від команди Благодійної організації "Благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез"

• Переглядів: 535

Якщо Вам потрібна юридична консультація з питань прав та соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб — заповніть коротку гугл-форму.

До відома керівників сільськогосподарських підприємств, головних бухгалтерів та економістів.

• Переглядів: 236

Департаментом агропромислового розвитку обласної військової адміністрації 07 лютого поточного року о 11:00 год. в приміщенні актового залу (ІІ поверх), за адресою: вул. Кн. Острозького, 14. буде проводитись нарада-семінар за участю фахівців управління ДПС у Тернопільській області, фахівця управління Держгеокадастру у Тернопільській області, фахівця Управління Пенсійного фонду у Тернопільській області.