Щодо підтримки ветеранів та членів їх сімей, з числа ВПО До уваги!

Щодо підтримки ветеранів та членів їх сімей, з числа ВПО

• Переглядів: 347

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, “Український ветеранський фонд” запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени їх сімей, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

До уваги мешканців громади! Важливо!

• Переглядів: 964

Згідно Закону України 1871 «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1871-20, зареєстроване місце проживання можна підтвердити завдяки:

Відбулося засідання робочої групи з питань перейменування вулиць у  Козівській територіальній громаді Важливо!

Відбулося засідання робочої групи з питань перейменування вулиць у Козівській територіальній громаді

• Переглядів: 1895

Відповідно до розпорядження Козівського селищного голови № 73 від 26.05.2022 року "Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у Козівській територіальній громаді", відбулося засідання робочої групи з питань перейменування вулиць. На засіданні подано перелік вулиць у населенних пунктах громади, які пропонується перейменувати, а саме:

Інформаційна кампанія «Україна працює!» Інформативно

Інформаційна кампанія «Україна працює!»

• Переглядів: 348

Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій. Держпраці за сприяння Проекту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» запускає нову інформаційну кампанію «Україна працює!».

До уваги мешканців громади! До уваги!

• Переглядів: 1348

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р.№64 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 р.№389-VIII, Постанови КМУ від 29.12.2021 р.№1450 «Про затвердження Порядку встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан», враховуючи те, що тимчасово призупинено роботу Реєстру територіальних громад з метою недопущення несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога, Козівська селищна рада не має технічної можливості надавати довідки про реєстрацію місця проживання осіб та довідки про зареєстрованих в житловому будинку (приміщенні) осіб (довідки про склад сім’ї).

Благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ До уваги!

Благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ

• Переглядів: 393

У неділю, 15 травня, відбудеться благодійний турнір з міні-футболу серед дорослих команд. Під час спортивного дійства буде змога долучитися та зробити свій внесок на допомогу Збройним силам України.

До уваги мешканців громади! Важливо!

• Переглядів: 681

Відповідно до рішення ради оборони Тернопільської області № 50 від 07.05.2022 року "Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області" на території Козівської громади забороняється проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів без поперднього узгодження з обласною військовою адміністрацією та виключно з дотриманням заходів правового режиму воєнного стану.