![До уваги мешканців Козівської територіальної громади!](https://rada.info/upload/users_files/04525573/bd1b7796c78b2e06a63110c9fb3c4906.jpg)
До уваги мешканців Козівської територіальної громади!
Відповідно до розпорядження начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша «Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року», забороняється у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів (крім транзитних шляхів) механічних транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, транспортних засобів державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежних машин та іншої техніки для гасіння пожеж.