До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 998

       Відповідно до Розпорядження Козівського селищного голови «Про встановлення індивідуального графіка роботи працівників відділу організаційно-виконавчої роботи Височан М.С. на період відпустки Білої З.Р.» від 22 липня 2021 року №139, виникли зміни у роботі кабінету реєстрації місця проживання фізичних осіб відділу організаційно-виконавчої роботи.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

  • Переглядів: 599

     Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження селищного голови від 28.12.2020 р №148  «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради  та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та екології Козівської селищної ради. 

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 577

         На ваш огляд пропонуються проекти рішень «Про погодження інвестиційних Програм з водопостачання та водовідведення на 2021-2022 роки і проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Козова комунсервіс» та «Про погодження проектів тарифів на послуги з вивезення та складування твердих побутових відходів КП «Благоустрій».

Увага! Важливе повідомлення!

Увага! Важливе повідомлення!

  • Переглядів: 582

     Козівська селищна рада звертається до усіх суб’єктів господарювання, які ведуть незареєстровану діяльність та не сплачують податки та платежі! Особливо це стосується фермерських господарств.

Повідомлення про прийом громадян

Повідомлення про прийом громадян

  • Переглядів: 772

      24 червня 2021 року з 14.15 до 15.35 відбудеться особистий прийом громадян, який проведуть народний депутат України Іван Чайківський та Козівський селищний голова Сергій Добалюк.