До уваги мешканців громади!

• Переглядів: 998

Відповідно до Розпорядження Козівського селищного голови «Про встановлення індивідуального графіка роботи працівників відділу організаційно-виконавчої роботи Височан М.С. на період відпустки Білої З.Р.» від 22 липня 2021 року №139, виникли зміни у роботі кабінету реєстрації місця проживання фізичних осіб відділу організаційно-виконавчої роботи.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

• Переглядів: 599

Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження селищного голови від 28.12.2020 р №148  «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради  та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та екології Козівської селищної ради.

До уваги мешканців громади!

• Переглядів: 577

На ваш огляд пропонуються проекти рішень «Про погодження інвестиційних Програм з водопостачання та водовідведення на 2021-2022 роки і проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Козова комунсервіс» та «Про погодження проектів тарифів на послуги з вивезення та складування твердих побутових відходів КП «Благоустрій».

Увага! Важливе повідомлення!

• Переглядів: 582

Козівська селищна рада звертається до усіх суб’єктів господарювання, які ведуть незареєстровану діяльність та не сплачують податки та платежі! Особливо це стосується фермерських господарств.

Повідомлення про прийом громадян

• Переглядів: 772

24 червня 2021 року з 14.15 до 15.35 відбудеться особистий прийом громадян, який проведуть народний депутат України Іван Чайківський та Козівський селищний голова Сергій Добалюк.