![До уваги мешканців Козівської громади!!!!](https://rada.info/upload/users_files/04525573/cf3998121348b397a840d244e3b9df0d.jpeg)
До уваги мешканців Козівської громади!!!!
Це вимога часу: усім вимкнути геолокацію у мобільних телефонах, власних та близьких. "Метки" у більшості вже знешкожені, ворог починає орієнтуватися за скупченням мобільного трафіку.
Це вимога часу: усім вимкнути геолокацію у мобільних телефонах, власних та близьких. "Метки" у більшості вже знешкожені, ворог починає орієнтуватися за скупченням мобільного трафіку.
За результатами позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді, вирішено:
Селищний голова Сергій Добалюк ознайомив присутніх з Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».
Шановна громадо!
Повідомляємо про виправлення описки в статті "Теофіпільська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна", яка опублікована в газеті "Вільне слово" № 29 (7604) 2 жовтня - 8 жовтня 2020 року, на сторінці 3, а саме:
Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує щодо можливості оперативного подання пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації через електронний кабінет особи з інвалідністю.
Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження Козівського селищного голови від 28.12.2020 р №148 «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Служби у справах дітей Козівської селищної ради та конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-виконавчої роботи Козівської селищної ради.
На жаль, кількість хворих на COVID-19 у Козівській громаді з кожним днем зростає. В тому числі, чисельно хворіють працівники селищної ради.
В часі тривожного очікування та реальної загрози війни, запрошуємо взяти участь у спільній молитві за мир в Україні та світі, просити Бога відвернути від українського народу страшну загрозу військового вторгнення.