До уваги підприємців з територій, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій     Важливо!

До уваги підприємців з територій, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій    

  • Переглядів: 878

      В межах реалізації програми релокації бізнесу (переміщення на Західну Україну підприємств, що втратили можливість працювати з огляду на війну), надаємо перелік власників комерційної нерухомості на території Козівської громади, які готові надати в оренду приміщення.

Відновлено доступ до реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для відділу державної реєстрації Козівської селищної ради Важливо!

Відновлено доступ до реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для відділу державної реєстрації Козівської селищної ради

  • Переглядів: 877

     Відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 1272/5 від 29.03.2022 (у редакції наказу Міністерства юстиції України 2 № 1706/5 від 29.04.202) відновлено доступ до реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Запрошуємо відвідати концертну програму для внутрішньо переміщених осіб Інформативно

Запрошуємо відвідати концертну програму для внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 297

         У п’ятницю, 29 квітня, о 15:00, в Козівській початковій спеціалізованій школі мистецтв відбудеться концертна програма «Музика проти війни» для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Вхід вільний.

До уваги внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади! До уваги!

До уваги внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади!

  • Переглядів: 943

       В середу, 27 квітня, благодійний фонд «Рокада» проведе зустріч з внутрішньо переміщеними особами стосовно надання інформаційної, соціальної, технічної, психологічної допомоги.

Щирі співчуття рідним та близьким

Щирі співчуття рідним та близьким

  • Переглядів: 377

     Колектив Козівської селищної ради висловлює глибокі співчуття старості Ценівського старостинського округу Ігорю Ковалю та його рідним з приводу непоправної втрати - смерті матері. 

До уваги мешканців громади! Важливо!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 680

       У зв’язку із воєнним станом, який діє на території України, призупинено дію статті Закону України щодо визначення святкових і неробочих днів. 

Щирі співчуття рідним… Важливо!

Щирі співчуття рідним…

  • Переглядів: 430

        Повідомляємо, що в зоні бойових дій помер військовий Збройних Сил України, мешканець Козівської громади, житель села Кальне Кікта Василь Іванович. Покійному було 58 років.

До уваги внутрішньо переміщених осіб Важливо!

До уваги внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 422

          Відповідно до постанови КМУ № 418 від 09.04.2022 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 220 і від 20 березня 2022 р. № 332” продовжено термін прийому документів для отримання щомісячної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Щоб отримати виплату за березень переміщеним особам, які отримали довідку ВПО, потрібно звернутися в ЦНАП або до уповноважених осіб громади (старост сіл) до 30 квітня 2022 року.