До уваги громади! Важливо!

До уваги громади!

  • Переглядів: 1606

          Днями було поширено інформацію щодо проведення весняного призову на строкову військову службу та розпочато процес вручення повісток особам, які підлягають призову.

Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Козівській територіальній громаді Інформативно

Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Козівській територіальній громаді

  • Переглядів: 1641

        На виконання рішення ради оборони Тернопільської області від 31.03.2022 року № 32 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», відповідно законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», Указу Президента України від 24 лютою 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2022 року 91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області», керуючись статтею 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження Козівського селищного голови від 06.04.2022 року №51 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Козівській територіальній громаді», на території Козівської громади заборонено здійснювати фото-відео зйомку блокпостів, об'єктів військової та критичної інфраструктури, будівель органів державної та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, уповноважених на  виконання відповідних функцій, доріг, на яких вони розмішені, а також місць масових скупчень людей.

Козівська громада втратила героя… Важливо!

Козівська громада втратила героя…

  • Переглядів: 685

           Володимир Баб’як, житель села Глинна.         Боєць Збройних Сил України. Загинув, мужньо обороняючи рідну землю, з честю та гідністю виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок. 

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств

  • Переглядів: 461

       Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що Тернопільська філія ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» м. Тернопіль, вул. Микулинецька,22 проводить лабораторні аналізи мінеральних добрив.

До уваги мешканців Козівської територіальної громади! Важливо!

До уваги мешканців Козівської територіальної громади!

  • Переглядів: 951

       Відповідно до розпорядження начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша «Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року», забороняється у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів (крім транзитних шляхів) механічних транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, транспортних засобів державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежних машин та іншої техніки для гасіння пожеж.

До уваги підприємців та власників комерційної нерухомості Козівської територіальної громади Важливо!

До уваги підприємців та власників комерційної нерухомості Козівської територіальної громади

  • Переглядів: 335

       В межах реалізації програми релокації бізнесу, а саме переміщення на Західну Україну підприємств, що втратили можливість працювати в деяких регіонах з огляду на війну, Козівська селищна рада просить залишати контакти для пошуку потенційних орендарів, з числа підприємств, що планують перемістити свою справу в Західний регіон за тел. (098) 4493737.

До уваги мешканців громади, керівників підприємств та фермерських господарств

До уваги мешканців громади, керівників підприємств та фермерських господарств

  • Переглядів: 937

     Останнім часом почастішали випадки розкрадання елементів повітряних ліній електропередач (кутників опор, проводів і т.і..), що надає значних збитків державі. Викрадаючи металевий кутник крадії не розуміють, що наносять багатотисячні збитки і навіть ризикують своїм життям . Щорічно при розкраданні ЛЕП гинуть сотні людей .