До уваги мешканців громади

До уваги мешканців громади

  • Переглядів: 195

       Повідомляємо про виправлення описки в статті "Теофіпільська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна", яка опублікована в газеті "Вільне слово" № 29 (7604) 2 жовтня - 8 жовтня 2020 року, на сторінці 3, а саме:

Новий он-лайн сервіс: електронний кабінет особи з інвалідністю

Новий он-лайн сервіс: електронний кабінет особи з інвалідністю

  • Переглядів: 624

Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує щодо  можливості  оперативного подання пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації через електронний кабінет особи з інвалідністю.

Повідомлення про оголошення конкурсу

Повідомлення про оголошення конкурсу

  • Переглядів: 660

         Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження Козівського селищного голови від 28.12.2020 р №148  «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради  та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Служби у справах дітей Козівської селищної ради та конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-виконавчої роботи Козівської селищної ради.

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 867

            На жаль, кількість хворих на COVID-19 у Козівській громаді з кожним днем зростає. В тому числі, чисельно хворіють працівники селищної ради.

Шановна громадо!

Шановна громадо!

  • Переглядів: 780

        В часі тривожного очікування та реальної загрози війни, запрошуємо взяти участь у спільній молитві за мир в Україні та світі, просити Бога відвернути від українського народу страшну загрозу військового вторгнення.

До уваги!

До уваги!

  • Переглядів: 983

       Відповідно до рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації від 21 січня 2022 року, та до рішення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді від 25 січня 2022 року, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та забезпечення обмежувальних проти епідеміологічних заходів з метою запобігання та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), на території Козівської громади посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 827

            У середу, 26 січня 2022 року, виїзний прийом громадян проведе заступник голови Тернопільської районної державної адміністрації Михайлів Микола Петрович.

Увага! Важливе повідомлення!

Увага! Важливе повідомлення!

  • Переглядів: 1023

      У зв’язку з різким підвищенням рівня захворюваності на COVID-19 та інші ГРВІ у Козівській громаді, з 24 січня 2022 року Козівська селищна рада працюватиме в обмеженому режимі.