Інформація щодо обмежень та заходів безпеки під час прощі в Зарваниці Важливо!

Інформація щодо обмежень та заходів безпеки під час прощі в Зарваниці

• Переглядів: 716

У зв’язку з рядом трагічних подій, що трапилися 14 липня, зокрема, у Вінниці, рада оборони Тернопільщини прийняла рішення посилити заходи безпеки під час щорічної прощі у Марійському духовному центрі, що має відбутися 16-17 липня в Зарваниці.

До уваги громади! Важливо!

До уваги громади!

• Переглядів: 953

Відповідно до Рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 липня 2022 року №69 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», під час оголошення «Повітряної тривоги» на території області, підприємства, установи, організації зобов’язані забезпечити зупинення роботи та вжити заходів безпеки громадян.

До уваги мешканців громади! Про відновлення роботи Реєстру Важливо!

До уваги мешканців громади! Про відновлення роботи Реєстру

• Переглядів: 461

У Козівській селищній раді відновлено доступ до Реєстру територіальних громад. З 6 липня 2022 року можна отримати послуги реєстрації/зняття з реєстрації, витяг з Реєстру територіальних громад.      Нагадуємо! Військовозобов’язані чоловіки та жінки віком 18-60 можуть отримати послугу реєстрації/зняття з реєстрації лише після фіксації цієї дії у військовому комісаріаті!

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в Козівській громаді. До уваги!

• Переглядів: 1743

Відповідно до розпорядження Козівського селищного голови № 73 від 26.05.2022 року "Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у Козівській територіальній громаді", відбулося засідання робочої групи. Групою сформовано пропозиції щодо нових назв вулиць, запропонованих до перейменування та підготовано відповідні інформаційні довідки.

До уваги мешканців громади! До уваги!

До уваги мешканців громади!

• Переглядів: 382

Відповідно до розпорядження селищного голови від 20 червня 2022 року № 92 «Про заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів на території Козівської територіальної громади» та рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради від 23 червня 2022 року № 138 «Про заходи з протидії пожежам у лісових масивах, природних заповідниках, на торфовищах, сільгоспугіддях, інших земельних ділянках протягом пожежонебезпечного періоду 2022 року», на території Козівської громади:

До уваги мешканців громади! До уваги!

До уваги мешканців громади!

• Переглядів: 300

В пятницю, 24 червня, о 10 год. в приміщенні Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв Козівської селищної ради відбудеться громадське обговорення проєктів рішень відповідно до розпорядження Козівського селищного голови № 154 від 17.08.2021 р. «Про проведення громадських обговорень щодо реорганізації комунальних  закладів освіти Козівської селищної ради». Буде обговорено зміни типів та назв закладів загальної середньої освіти на території Козівської громади у відповідності до Закону України «Про повну загальну середню освіту».