До уваги жителів Козівської громади!

До уваги жителів Козівської громади!

  • Переглядів: 1008

Станом на 15.12.2021 року Козівською селищною радою не проводиться та не надавалось будь-якого дозволу щодо збору коштів на благодійні пожертви на території Козівської територіальної громади. Незаперечення щодо збору коштів на території громади надавалося представникам  Свято-Феодорівського чоловічого монастиря з 03.12.2021 та закінчилося 09.12.2021 року.

Шановні мешканці громади, учасники дорожнього руху!

Шановні мешканці громади, учасники дорожнього руху!

  • Переглядів: 433

          В холодну пору року, у зв’язку із несприятливими погодними умовами, часто виникають небезпечні та неприємні ситуації на дорогах.            Інформуємо Вас про те, що у Козівській громаді є кілька видів доріг загального користування - це шляхи місцевого, обласного, територіального та державного значення.

Оголошення

Оголошення

  • Переглядів: 624

        14 грудня 2021 року о 10.00 біля пам’ятника жертвам Чорнобиля в смт Козова відбудеться панахида з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

  • Переглядів: 304

       У четвер, 2 грудня 2021 року, прийом громадян для реєстрації місця проживання та проставлення штампів про реєстрацію місця проживання проводитися не буде у зв'язку із відрядженням спеціаліста.

Шановна громадо!

Шановна громадо!

  • Переглядів: 360

          Наприкінці листопада традиційно вшановують пам'ять жертв Голодомору. Запрошуємо усіх долучитися до панахиди, яка відбудеться сьогодні о 16:00 біля фігури Матері Божої (Козова).

Повідомлення про оголошення конкурсу

Повідомлення про оголошення конкурсу

  • Переглядів: 495

       Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної) Козівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Козівської селищної ради від  23 березня 2021 року №253, у зв’язку з  наявністю вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Пролісок» с. Кальне Козівської селищної   ради, оголошується конкурс на зайняття посади директора ЗДО «Пролісок» с. Кальне Козівської селищної   ради