Щодо участі в воркшопі

• Переглядів: 44

3 липня 2024 року о 09:30 год в готельно-ресторанному комплексі ,,Авалон” (м.Тернопіль, вул. С. Бандери, 2) відбудеться воркшоп ,,Створення, розвиток та маштабування бізнесу” для внутрішньо переміщених осіб області, який проходитиме в рамках проєкту ,,Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області”, що реалізується Центром розвитку ініціатив ,,ІнСорс” у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією в межах проєкту ,,Посилене партнерство для сталого відновлення”, що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP).

Безплатний курс для жінок “BusDrive - водійка пасажирського автобуса” До уваги!

Безплатний курс для жінок “BusDrive - водійка пасажирського автобуса”

• Переглядів: 97

Це можливість безкоштовно пройти теорію та практику водіння та здати екзамен для отримання водійського посвідчення категорії D (понад 16 пасажирських місць). Навчання проводиться в рамках проєкту Reskillling Ukraine та фінансується урядом Швеції.

• Переглядів: 47

Назва об’єкта оцінки: приміщення котельні Козівського ліцею №2 Козівської селищної ради, площею 97,1  кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, селище Козова, вул. Вітошинського О.,14.

• Переглядів: 56

Назва об’єкта оцінки: частина нежитлової будівлі, гуртожитку Козівського ліцею №2 Козівської селищної ради, площею 75  кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, смт. Козова, вул. Вітошинського О.,14.

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна. Важливо!

• Переглядів: 71

Назва об’єкта оцінки: частина приміщення першого поверху  нежитлової будівлі (поліклінічний корпус), площею 1 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, селище Козова, вул. Зелена, 19.

КО «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» запрошує на роботу медичну сестру До уваги!

• Переглядів: 68

КО «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» запрошує на роботу фахівця із базовою медичною освітою (медична сестра) у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Запрошуємо на роботу працівника на посаду головного спеціаліста (діловода) відділу організаційно-виконавчої роботи у с. Конюхи До уваги!

• Переглядів: 67

Козівська селищна рада запрошує на роботу працівника на посаду головного спеціаліста (діловода) відділу організаційно-виконавчої роботи у с. Конюхи.