АНКЕТА ДЛЯ ВПО, які отримали мінно-вибухові поранення До уваги!

АНКЕТА ДЛЯ ВПО, які отримали мінно-вибухові поранення

• Переглядів: 63

Анкета створена для виявлення цивільних осіб (а також дітей) серед числа ВПО, які отримали мінно – вибухові поранення внаслідок воєнних дій. Ця анкета допоможе захистити Ваші права та отримати послуги психосоціальної підтримки та інформування щодо пільг, які встановленні законодавство України для осіб, що отримали мінно-вибухові поранення. Якщо Ви або члени Вашої родини отримували мінно-вибухове поранення наслідком якого стало встановлення групи інвалідності, просимо заповнити анкету.

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування До уваги!

• Переглядів: 72

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

Оголошення про результати проведення конкурсу відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості майна Козівської селищної ради Важливо!

• Переглядів: 90

На виконання Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого Розпорядженням Козівського селищного голови від 30.11.2023 року № 186 Козівська селищна рада інформує, що 18.12.2023 року відбулося засідання конкурсної комісії Козівської селищної ради для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності.

• Переглядів: 88