Щодо проєктів «Empower» та «Promova» в межах національної програми Future Perfect

• Переглядів: 93

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.      Програма Future Perfect складається з законопроєкту про застосування англійської мови в Україні №9432, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova. Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect. Empower — це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів. Її запуск став частиною пакета підтримки, який надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Empower — один з перших сервісів, представлених у межах національної мовної програми Future Perfect, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні.      Платформа не призначена для самостійного вивчення мови — вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності. Платформа містить навчальні курси Cambridge Empower від A1 до C1 — загальний курс англійської мови для дорослих та старших підлітків, що поєднує матеріали для роботи в класі та персоналізовану онлайн-практику.

До відома керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств.

• Переглядів: 80

Департамент агропромислового розвитку обласної військової адміністрації направляє доповідну записку „Концепція розвитку біологічного методу захисту рослин”. Запропонована Концепція може бути взята за основу при розробленні Концепції державної цільової програми розвитку біологічного методу захисту рослин. Основні положення Концепції можуть використовуватися органами виконавчої влади при формуванні і реалізації політики в аграрній сфері, екологізації землеробства та переходу до безпечних методів захисту рослин.

УВАГА, НОВА СХЕМА ШАХРАЙСТВА!

• Переглядів: 100

Кібершахраї обкрадають користувачів, використовуючи хитрі методи залучення. Отримавши пропозиції заробити гроші за "лайки" та репости, ви потрапляєте на гачок зловмисників. Їхня мета - отримати доступ до вашої банківської картки або вас обдурити покупкою товару за "супер вигідними цінами". Не ловіться на цей гачок! Як уберегтися: Не вірте в обіцянки великих прибутків. Ніколи не надавайте конфіденційну інформацію (дані картки, логіни та паролі до онлайн-банкінгу тощо). Уникають переходу на сумнівні сайти та уникайте покупок там. Якщо ваша особиста інформація стала доступною публічно - негайно заблокуйте картку. Якщо підозрюєте шахрайство – негайно повідомляйте кіберполіцію Будьте обережні та дбайте про свою безпеку в Інтернеті. Джерело: Кіберполіція (https://cyberpolice.gov.ua/news/groshi-za-lajky---kiberpolicziya-zasterigaye-vid-onlajn-shaxrayiv-3412/)

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна Важливо!

• Переглядів: 81

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, адмінбудинок, площею 860,1 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, с. Плотича, вул.Грушевського,16А.

• Переглядів: 136

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, площею 645,2 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, с. Козівка, вул.Центральна,44.

• Переглядів: 73

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок, площею 151,8 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, с. Залісся, вул. Залісся, 27.

• Переглядів: 73

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, площею 599,2 кв.м., за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, смт Козова, вул.В.Вишиваного,2.

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Ценів До уваги!

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Ценів

• Переглядів: 62

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 30.10.2023 року №172 «Про проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости Ценівського старостинського округу», в понеділок, 4 грудня, відбудуться громадські обговорення кандидатури Коваля Ігоря Івановича на посаду старости Ценівського округу Козівської територіальної громади.

Благодійний фонд «Місто Добра»

• Переглядів: 105

Благодійний фонд «Місто Добра» хоче повідомити, що 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаваються безкоштовно.