10 лютого 2022 року у приміщенні Козівської  ДПІ відбудеться сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Питання застосування РРО/ПРРО»

• Переглядів: 388

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Питання застосування РРО/ПРРО» відбудеться в четвер 10 лютого 2022 року у приміщенні Козівської  ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год..

УВАГА!!! СТАРТУВАЛА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ

• Переглядів: 581

Козівська ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області інформує , що з початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

Підсумки роботи "гарячої лінії" у Козівській ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області 06 січня 2022 року

• Переглядів: 504

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, щодо обов’язкового встановлення реєстраторів розрахункових операцій (РРО), програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), платниками єдиного податку та особливостей їх застосування, під час сеансу гарячої телефонної лінії, яка відбулась 06.01.2022 року, на запитання платників податків відповідав начальник Козівської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області Володимир Кадубець.

6 січня 2022 року відбудеться сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему                       «Щодо застосування РРО/ПРРО та інші проблемні питання податкового законодавства»

6 січня 2022 року відбудеться сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Щодо застосування РРО/ПРРО та інші проблемні питання податкового законодавства»

• Переглядів: 430

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Щодо застосування РРО/ПРРО та інші проблемні питання податкового законодавства» відбудеться в середу 6 січня  2022 року у приміщенні Козівської  ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год.

Підсумки роботи "гарячої лінії" у Козівській ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області 24 грудня 2021 року

• Переглядів: 366

Враховуючи сучасну епідеміологічну ситуацію в державі найбільш прийнятний спосіб подання звітності – засобами електронного зв’язку в електронній формі, оскільки не потребує відвідування платником податків податкової інспекції чи відділення поштового зв’язку. Про нюанси подання електронної звітності під час сеансу гарячої телефонної лінії яка вібулась 24.12.2021 року, на запитання платників податків відповідав начальник Козівської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області Володимир Кадубець.

ПОДАЄМО ЗВІТНІСТЬ ЧЕРЕЗ «ДІЮ»

• Переглядів: 558

Відповідно до пункту 49.3 статті 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом, в один із таких способів:

• Переглядів: 453

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Нюанси подання електронної звітності та інші проблемні питання податкового законодавства» відбудеться в п’ятницю у 24 грудня  2021 року у приміщенні Козівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год.

Повідомлення про "гарячу лінію"

• Переглядів: 574

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Основні аспекти одноразового (спеціального) добровільного декларування» відбудеться в середу, 24 листопада 2021 року, у приміщенні Козівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год.        На запитання платників податків відповідатиме начальник Козівської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Кадубець Володимир Михайлович за номером телефону (03547) 2-13-45.