Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему "Сплата податків – шанс на скорішу перемогу" ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему "Сплата податків – шанс на скорішу перемогу"

  • Переглядів: 615

     Із вторгненням армії росії в Україну постраждало мирне населення, інфраструктура та економіка країни. Зараз законодавець вносить значні зміни у податкову систему. Це робиться для підтримки підприємців та економіки держави в цілому. 

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему "Перевірки, що дозволені під час війни" ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему "Перевірки, що дозволені під час війни"

  • Переглядів: 522

     З 27 травня 2022 року набрав чинності Закон України від 12 травня 2022 року №2260-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану».

Обережно – шахраї! ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Обережно – шахраї!

  • Переглядів: 450

     Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Тернопільській області доводить до відома громадськості Тернопільщини, що, незважаючи на військову агресією проти України, не припиняється активність «телефонних шахраїв-махінаторів». Вони з допомогою прийомів психологічного впливу на людину намагаються злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями суб’єктів підприємницької діяльності.

Для надання консультацій працюють «гарячі лінії» ДПС ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Для надання консультацій працюють «гарячі лінії» ДПС

  • Переглядів: 678

       Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що у зв’язку із запровадженням на всій території України воєнного стану Державна податкова служба України та її територіальні органи тимчасово призупинили надання відповідей на звернення підприємств, установ та організацій, звернення громадян, звернення платників податків про надання індивідуальних податкових консультацій, запити на інформацію, що не стосуються правового режиму воєнного стану, військової діяльності, надання медичної допомоги, евакуації населення тощо.

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему "Підтримка бізнесу під час війни" ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему "Підтримка бізнесу під час війни"

  • Переглядів: 715

     З 1 квітня 2022 року й до припинення або скасування воєнного стану на території України для фізичних осіб-підприємців діють особливі правила ведення бізнесу, які можуть відрізнятися залежно від категорії ФОПа. 

В Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Податкова адаптація бізнесу в реаліях сьогодення» ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

В Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Податкова адаптація бізнесу в реаліях сьогодення»

  • Переглядів: 499

     Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області заступник начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Марія МЕЛЬНИК під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувалася із додзвонювачами щодо адаптації бізнесу в реаліях сьогодення.

Підписати електронні документи за допомогою Дія.Підпис можна в Електронному кабінеті ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Підписати електронні документи за допомогою Дія.Підпис можна в Електронному кабінеті

  • Переглядів: 466

       Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що платники податків – користувачі Електронного кабінету можуть авторизуватися та підписати електронні документи за допомогою Дія.Підпис.

Просять про «благодійні внески» ­– на Тернопільщині знову активізувалися телефонні шахраї ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Просять про «благодійні внески» ­– на Тернопільщині знову активізувалися телефонні шахраї

  • Переглядів: 505

          Головне управління ДПС у Тернопільській області попереджає жителів Тернопільщини про те, що в обласному центрі та районах області активізувалися шахрайські спроби заволодіти грошовими коштами суб’єктів підприємницької діяльності.

Нові правила оподаткування під час війни ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Нові правила оподаткування під час війни

  • Переглядів: 697

        Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо ведення бізнесу в умовах війни.