![Нещодавно говорили у податковій області про електронні сервіси, сплату податків –через мобільний застосунок](https://rada.info/upload/users_files/04525573/134ebd21d4eba128cc4f9e8cd52836fc.jpg)
Нещодавно говорили у податковій області про електронні сервіси, сплату податків –через мобільний застосунок
На сьогодні важливо для суб’єкта господарювання бути поінформованим щодо змін податкового законодавства, можливостей сплати податків онлайн, впровадження нових сервісів від ДПС. Саме на цю тематику і відбулася «гаряча лінія», під час якої заступниця начальника Марія Мельник відповіла на запитання платників податків.