Що врахувати платникам акцизу з 1 серпня 2023 року

Що врахувати платникам акцизу з 1 серпня 2023 року

 • Переглядів: 226

     Змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 30.06.2023 року № 3219-ІХ (далі – Закон №3219), було запроваджено ряд змін з 01.08.2023 року стосовно акцизного податку. Саме проведена «гаряча лінія», яка нещодавно відбулася за участю начальника управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Тернопільській області Романа Савки, була присвячена цій темі.

Податкові перевірки: продовження мораторію та відновлення за Законом №3219 ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Податкові перевірки: продовження мораторію та відновлення за Законом №3219

 • Переглядів: 174

      У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо податкових новацій у проведенні перевірок. На запитання платників податків відповідав начальник управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Віктор ПРИТУЛА.

Керівництво ДПС Тернопільщини провело зустріч із АППУ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Керівництво ДПС Тернопільщини провело зустріч із АППУ

 • Переглядів: 219

     У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася робоча зустріч за участю в. о. начальника ГУ ДПС в області Руслана Цвігуна, заступниці начальника Марії Мельник та представників Територіального відділення  АППУ в Тернопільській області, зокрема голови тервідділення Івана Іскерського.

Використання касового апарату під час ведення бізнесу – одна з умов дотримання законодавства ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Використання касового апарату під час ведення бізнесу – одна з умов дотримання законодавства

 • Переглядів: 253

     Тренінг для підприємців на тему «Порушення використання РРО/ПРРО: відповідальність» відбувся у центрі підтримки підприємців «Дія. Бізнес. Тернопіль».

Про реєстрацію програмного РРО говорили на «гарячій лінії» ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Про реєстрацію програмного РРО говорили на «гарячій лінії»

 • Переглядів: 152

     Днями у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася «гаряча лінія» на тему «Реєстрація ПРРО: основні моменти». На запитання платників давав відповіді начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Крисоватий.

Співпрацювати, щоб інформувати: в ГУ ДПС у Тернопільській області відбулася онлайн зустріч з керівниками тергромад ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Співпрацювати, щоб інформувати: в ГУ ДПС у Тернопільській області відбулася онлайн зустріч з керівниками тергромад

 • Переглядів: 246

Про податкові новації, запроваджені Законом України 3219, говорили на онлайн-семінарі із головами об’єднаних територіальних громад області представники Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Важливість дотримання законодавства щодо використання касових апаратів обговорили на зустрічі ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Важливість дотримання законодавства щодо використання касових апаратів обговорили на зустрічі

 • Переглядів: 148

З метою якісного й оперативного інформування бізнесу Тернопільщини щодо новацій, запроваджених Законом України 3219, відбулася зустріч-нарада заступниці начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Марії Мельник із представниками консалтингової компанії «Фенікс Консалт». Участь у зустрічі також взяв заступник начальника управління – начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в області Роман Валецький.

Податківці розповіли про відновлення відповідальності при застосуванні касової техніки ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Податківці розповіли про відновлення відповідальності при застосуванні касової техніки

 • Переглядів: 89

Низка  зустрічей податківців із представниками бізнесу Тернополя відбулася у зв’язку із вступом у дію Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану Пенсійний фонд України

Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану

 • Переглядів: 420

     03 серпня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану», а саме розділ XIII «Прикінцеві положення» доповнили пунктами 2-3-2-10 такого змісту: