6 січня 2022 року відбудеться сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему            «Щодо застосування РРО/ПРРО та інші проблемні питання податкового законодавства»

6 січня 2022 року відбудеться сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Щодо застосування РРО/ПРРО та інші проблемні питання податкового законодавства»

 • Переглядів: 381

         Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Щодо застосування РРО/ПРРО та інші проблемні питання податкового законодавства» відбудеться в середу 6 січня  2022 року у приміщенні Козівської  ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год.

Підсумки роботи "гарячої лінії" у Козівській ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області 24 грудня 2021 року

Підсумки роботи "гарячої лінії" у Козівській ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області 24 грудня 2021 року

 • Переглядів: 332

Враховуючи сучасну епідеміологічну ситуацію в державі найбільш прийнятний спосіб подання звітності – засобами електронного зв’язку в електронній формі, оскільки не потребує відвідування платником податків податкової інспекції чи відділення поштового зв’язку. Про нюанси подання електронної звітності під час сеансу гарячої телефонної лінії яка вібулась 24.12.2021 року, на запитання платників податків відповідав начальник Козівської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області Володимир Кадубець.

ПОДАЄМО ЗВІТНІСТЬ ЧЕРЕЗ «ДІЮ»

ПОДАЄМО ЗВІТНІСТЬ ЧЕРЕЗ «ДІЮ»

 • Переглядів: 500

 Відповідно до пункту 49.3 статті 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом, в один із таких способів:

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Нюанси подання електронної звітності та інші проблемні питання податкового законодавства»

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Нюанси подання електронної звітності та інші проблемні питання податкового законодавства»

 • Переглядів: 407

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Нюанси подання електронної звітності та інші проблемні питання податкового законодавства» відбудеться в п’ятницю у 24 грудня  2021 року у приміщенні Козівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год.

Повідомлення про "гарячу лінію"

Повідомлення про "гарячу лінію"

 • Переглядів: 528

      Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Основні аспекти одноразового (спеціального) добровільного декларування» відбудеться в середу, 24 листопада 2021 року, у приміщенні Козівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год.        На запитання платників податків відповідатиме начальник Козівської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Кадубець Володимир Михайлович за номером телефону (03547) 2-13-45.

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує

 • Переглядів: 852

         З липня 2021 року (21.07.2021) набрали чинності окремі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 р. № 1539-ІХ (далі— Закон № 1539), відповідно до якого внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України в частині проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022 р.

До уваги громадян!

До уваги громадян!

 • Переглядів: 776

     Козівська Державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Тернопільській області  звертає увагу, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних упродовж 2020 року, добігає кінця, та нагадує, що останній день подання декларації про майновий стан і доходи – 30 квітня 2021 року.