Запитували у ДПС про єдиний рахунок та заповнення платіжних інструкцій на сплату платежів до бюджету та фондів соціального страхування ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Запитували у ДПС про єдиний рахунок та заповнення платіжних інструкцій на сплату платежів до бюджету та фондів соціального страхування

  • Переглядів: 140

   На сьогодні важливо для суб’єкта господарювання бути поінформованим щодо змін податкового законодавства, можливостей сплати податків, зокрема через єдиний рахунок, адже такий спосіб є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів. 

Про ризиковість платника ПДВ говорили онлайн в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Про ризиковість платника ПДВ говорили онлайн в Головному управлінні ДПС в області

  • Переглядів: 150

  Днями у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася Інтернет-конференція спільно з інформаційним порталом 0352.ua на тему «Як не отримати статус ризикового платника ПДВ». В онлайн режимі з платниками спілкувалася начальниця управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Тернопільській області Наталія Стецько.

Нещодавно говорили у податковій області про електронні сервіси, сплату податків –через мобільний застосунок ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Нещодавно говорили у податковій області про електронні сервіси, сплату податків –через мобільний застосунок

  • Переглядів: 180

На сьогодні важливо для суб’єкта господарювання бути поінформованим щодо змін податкового законодавства, можливостей сплати податків онлайн, впровадження нових сервісів від ДПС. Саме на цю тематику і відбулася «гаряча лінія», під час якої заступниця начальника Марія Мельник відповіла на запитання платників податків.

Тернопіль з робочим візитом відвідала заступниця голови Держпраці України ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Тернопіль з робочим візитом відвідала заступниця голови Держпраці України

  • Переглядів: 190

   Заступниця голови Держпраці Алла Горбатюк із робочим візитом відвідала Тернопіль. Зокрема посадовиця провела зустріч із фахівцями та керівництвом Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Для студентів ЗУНУ провели екскурсію в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Для студентів ЗУНУ провели екскурсію в Головному управлінні ДПС в області

  • Переглядів: 268

 Днями студенти Західноукраїнського національного університету побували на цікавій та пізнавальній екскурсії у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Пізнавальна екскурсія для студентів відбулася в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Пізнавальна екскурсія для студентів відбулася в Головному управлінні ДПС в області

  • Переглядів: 188

  Днями студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Тернопільського кооперативного фахового коледжу завітали до Головного управління ДПС у Тернопільській області на екскурсію.

Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам

  • Переглядів: 151

    Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!

Проведено «гарячу лінію» про застосування РРО/ПРРО та поновлення відповідальності ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Проведено «гарячу лінію» про застосування РРО/ПРРО та поновлення відповідальності

  • Переглядів: 204

  Поновлення відповідальності за не застосування РРО/ПРРО на сьогодні є актуальною темою для суб’єктів господарювання. Саме тому нещодавно проведено «гарячу лінію» за участю начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Романа Валецького.