Електронні сервіси ДПС: зручне використання ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Електронні сервіси ДПС: зручне використання

• Переглядів: 313

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо електронних сервісів ДПС. На запитання платників податків відповідав начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Крисоватий.

Законодавчі зміни і не тільки – у подробицях для юросіб ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Законодавчі зміни і не тільки – у подробицях для юросіб

• Переглядів: 112

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань оподаткування юридичних осіб та новацій податкового законодавства. На запитання додзвонювачів відповідав начальник управління оподаткування юридичних осіб Віктор Лісницький.

Під час телефонного спілкування у ДПС області розповіли про застосування РРО/ПРР, продовження мораторію на проведення документальних перевірок ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 127

Днями у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася  чергова «гаряча лінія» щодо питань застосування Закону України від 30 червня 2023 року  №3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів  України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» та інших податкових новацій. На запитання платників податків відповідав начальник управління податкового аудиту Віктор Притула.

Днями під час онлайн дописів цікавилися актуальними питаннями трансфертного ціноутворення, КІК ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 113

Нещодавно у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася Інтернет-конференція спільно з інформаційним порталом 0352.ua на тему «Трансфертне ціноутворення, КІК: актуальні питання оподаткування». В онлайн режимі з платниками спілкувалася начальниця відділу трансфертного ціноутворення Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольга Буць.

Повернення до сплати ПДВ після використання спрощеної системи за ставкою 2% ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Повернення до сплати ПДВ після використання спрощеної системи за ставкою 2%

• Переглядів: 121

Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області Сергій Господарик під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо повернення до сплати ПДВ на довоєнну систему оподаткування.

Тернопільські податківці розповідали про ведення бізнесу для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 127

Нещодавно за ініціативи департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної військової адміністрації та за сприяння ГО «Спілка захисту прав людей з інвалідністю Тернопільщини «Віримо у себе» проведено дводенний онлайн-семінар для осіб з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення області. Темою семінару було підвищення рівня фінансової грамотності та залучення фінансування на розвиток бізнесу.

Податкове законодавство в умовах воєнного стану під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 131

Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо податкового законодавства в умовах воєнного стану.

Запитували у ДПС про єдиний рахунок та заповнення платіжних інструкцій на сплату платежів до бюджету та фондів соціального страхування ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 163

На сьогодні важливо для суб’єкта господарювання бути поінформованим щодо змін податкового законодавства, можливостей сплати податків, зокрема через єдиний рахунок, адже такий спосіб є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів.

Про ризиковість платника ПДВ говорили онлайн в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 163

Днями у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася Інтернет-конференція спільно з інформаційним порталом 0352.ua на тему «Як не отримати статус ризикового платника ПДВ». В онлайн режимі з платниками спілкувалася начальниця управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Тернопільській області Наталія Стецько.