Тернопіль з робочим візитом відвідала заступниця голови Держпраці України ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Тернопіль з робочим візитом відвідала заступниця голови Держпраці України

• Переглядів: 181

Заступниця голови Держпраці Алла Горбатюк із робочим візитом відвідала Тернопіль. Зокрема посадовиця провела зустріч із фахівцями та керівництвом Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Для студентів ЗУНУ провели екскурсію в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Для студентів ЗУНУ провели екскурсію в Головному управлінні ДПС в області

• Переглядів: 258

Днями студенти Західноукраїнського національного університету побували на цікавій та пізнавальній екскурсії у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Пізнавальна екскурсія для студентів відбулася в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 166

Днями студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Тернопільського кооперативного фахового коледжу завітали до Головного управління ДПС у Тернопільській області на екскурсію.

Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 138

Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!

Проведено «гарячу лінію» про застосування РРО/ПРРО та поновлення відповідальності ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 187

Поновлення відповідальності за не застосування РРО/ПРРО на сьогодні є актуальною темою для суб’єктів господарювання. Саме тому нещодавно проведено «гарячу лінію» за участю начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Романа Валецького.

Що врахувати платникам акцизу з 1 серпня 2023 року

• Переглядів: 211

Змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 30.06.2023 року № 3219-ІХ (далі – Закон №3219), було запроваджено ряд змін з 01.08.2023 року стосовно акцизного податку. Саме проведена «гаряча лінія», яка нещодавно відбулася за участю начальника управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Тернопільській області Романа Савки, була присвячена цій темі.

Податкові перевірки: продовження мораторію та відновлення за Законом №3219 ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Податкові перевірки: продовження мораторію та відновлення за Законом №3219

• Переглядів: 157

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо податкових новацій у проведенні перевірок. На запитання платників податків відповідав начальник управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Віктор ПРИТУЛА.

Керівництво ДПС Тернопільщини провело зустріч із АППУ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Керівництво ДПС Тернопільщини провело зустріч із АППУ

• Переглядів: 208

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася робоча зустріч за участю в. о. начальника ГУ ДПС в області Руслана Цвігуна, заступниці начальника Марії Мельник та представників Територіального відділення  АППУ в Тернопільській області, зокрема голови тервідділення Івана Іскерського.

Використання касового апарату під час ведення бізнесу – одна з умов дотримання законодавства ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 203

Тренінг для підприємців на тему «Порушення використання РРО/ПРРО: відповідальність» відбувся у центрі підтримки підприємців «Дія. Бізнес. Тернопіль».