Про практичні поради для отримання довідки про відсутність заборгованості розповіли у ДПС області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 58

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо обов’язкових вимог заповнення заяви для отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів. На запитання платників податків відповідав начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Манастирський.

Про деталі подання звітності з КІК йшлося під час «гарячої лінії» в ДПС області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Про деталі подання звітності з КІК йшлося під час «гарячої лінії» в ДПС області

• Переглядів: 155

У другій декаді березня в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася «гаряча лінія» на тему «Звітність по КІК: деталі подання». В телефонному режимі з платниками спілкувалася начальниця відділу трансфертного ціноутворення Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольга Буць.

Під час «гарячої лінії» у ДПС в області говорили про ПДВ у дні карантину та війни ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 147

Днями в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області заступник начальника відділу адміністрування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області Віктор Саванець під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо актуальних питань податку на додану вартість у дні карантину та війни.

Цікава екскурсія та лекція про ведення підприємницької діяльності для студентів – у Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 80

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області побували студенти Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя. Тут для них провели екскурсію музеєм ДПС, а також лекцію на тему ведення підприємницької діяльності.

Днями під час онлайн дописів цікавилися набуттям або підтвердженням статусу платника єдиного податку с/г товаровиробника ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 65

Нещодавно у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася Інтернет-конференція спільно з інформаційним порталом 0352.ua на тему «Набуття або підтвердження статусу платника єдиного податку с/г товаровиробника». В онлайн режимі з платниками спілкувалася заступниця начальника управління – начальниця відділу адміністрування податку на прибуток, неприбуткових установ і організацій та спрощеної системи оподаткування управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольга Кондратюк.

Про особливості оподаткування непрямого податку йшлося під час «гарячої лінії» ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Про особливості оподаткування непрямого податку йшлося під час «гарячої лінії»

• Переглядів: 87

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Акцизний податок: особливості оподаткування непрямого податку». На запитання платників податків відповідала заступниця начальника управління – начальниця відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Тернопільській області Галина Яремко.

Декларування доходів: актуальні питання «гарячої лінії» ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Декларування доходів: актуальні питання «гарячої лінії»

• Переглядів: 75

Триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2023 року. Тож днями начальником відділу розгляду звернень платників податків та адміністрування податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області Василем Карпою проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо цієї теми.

Про заборгованість з єдиного внеску говорили онлайн в Головному управлінні ДПС в області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 119

Нещодавно у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася Інтернет-конференція спільно з інформаційним порталом 0352.ua на тему «Своєчасна сплата єдиного внеску гарантує право на соціальний захист». В онлайн режимі з платниками спілкувався начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Манастирський.

Про декларування громадянами доходів – під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» у ДПС області ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

• Переглядів: 87

Днями в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області заступниця начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Марія МЕЛЬНИК під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувалася із додзвонювачами щодо декларування громадянами доходів.

Ключові цифри податкового законодавства у 2024 році  ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Ключові цифри податкового законодавства у 2024 році

• Переглядів: 71

Нещодавно начальником управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області Володимиром Брудком проведено сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія»  щодо ключових цифри податкового законодавства у 2024 році.