Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно дотримання обмежень щодо запобігання корупції під час участі у обороні України

• Переглядів: 312

Згідно з Указом Президента України від 24.02.2022 № 65/2022, затвердженим Законом України від 03.03.2022 № 2105-IX, оголошено проведення загальної мобілізації.

Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рах

• Переглядів: 244

Відповідно до пункту 3 частини 6 статті 13-1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) основними завданнями уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) є, зокрема, надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

Щодо подання декларації «кандидата на посаду» та проведення спеціальної перевірки

• Переглядів: 352

Відповідно до ч. 3 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у п. 1, пп. «а» п. 1, ч. 1 ст. 3 Закону до призначення на посаду подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ  КВІТНЯ 2022 РОКУ Пенсійний фонд України

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ КВІТНЯ 2022 РОКУ

• Переглядів: 347

Пенсійним фондом України продовжується фінансування виплати пенсій квітня місяця. Станом на 05 квітня 2022 року на пенсійні виплати пенсіонерам області спрямовано 190, 1 млн грн:

Щодо строків подання звітності стосовно нарахування та сплати збору на обов’язкове пенсійне страхування

• Переглядів: 395

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Верховною Радою України прийнятий Закон України від 03.03.2022 № 2115-ІХ “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” (далі – Закон № 2115) яким установлено:

Як отримати допомогу на поховання внутрішньо переміщеним особам

• Переглядів: 297

Головне управління повідомляє, що у разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання. Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Підвищення пенсій з березня 2022 року До уваги!

Підвищення пенсій з березня 2022 року

• Переглядів: 2736

16 лютого 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році».