ГРАФІК

Керівник Бережанської

Кренцель Іван Михайлович

з 10.00 год. до 13.00 год.

з 13.45 год. до 17.00 год.

Заступник керівника Бережанської

Цаплан Ярослав Петрович

Лаба Михайло Олегович

Яськів Мар'яна Юріївна

Барилко Микола Степанович

П'ятниця

Інформує прокуратура

• Переглядів: 190

З метою підвищення довіри суспільства до органів прокуратури, Офісом Генерального прокурора запроваджено способи захищеного (у тому числі анонімного) отримання інформації про порушення прокурорами прокуратур усіх рівнів правил прокурорської етики, недостовірність тверджень у деклараціях доброчесності прокурорів, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури, а також про факти недотримання працівниками органів прокуратури законодавства у сфері запобігання корупції.

За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачено кримінальну відповідальність

• Переглядів: 21072

Чинним законодавством України чітко регламентовано порядок отримання дозволу на зберігання і використання зброї. У разі порушення цих вимог або використання зброї з метою завдати шкоди фізичній особі, інтересам суспільства або держави, настають правові наслідки.

Відповідальність за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період

• Переглядів: 1117

Відповідно до ст. 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежність і територіальна цілісність України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

Інформація щодо розгляду звернень в органах прокуратури

• Переглядів: 366

Розгляд звернень в органах прокуратури здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про прокуратуру», «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про Регламент Верховної Ради України», «Про комітети Верховної Ради України», інших законодавчих актів України.

Відповідальність за майнові злочини в умовах воєнного стану

• Переглядів: 9448

Із початком війни введено воєнний стан, а згодом прийняті закони, які змінили Кримінальний кодекс України (далі – КК України), посиливши кримінальну відповідальність за ряд злочинів в умовах воєнного стану.

Бережанська окружна прокуратура інформує: результати діяльності Бережанської окружної прокуратури щодо зміцнення законності та правопорядку упродовж 2021 року

• Переглядів: 559

Згідно положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 10.09.2019, наказів Генерального прокурора №39 від 17.02.2021 та №40 від 17.02.2021, з 15.03.2021 розпочала роботу Бережанська окружна прокуратура.

На Бережанщині правоохоронці викрили місцевого жителя, що незаконно рубав ліс

• Переглядів: 626

24 листопада 2021 року на території Бережанського лісництва прокурорами Бережанської окружної прокуратури спільно із працівниками Тернопільського РВ (з дислокацією у м. Теребовля) УСБУ в Тернопільській області було викрито жителя м. Бережани, який здійснив незаконну порубку дерев та завантажив їх у кузов власного автомобіля «ЗІЛ 131».

Шахрайство в інтернеті

• Переглядів: 828

Бережанська окружна прокуратура  інформує: останнім часом активізували свою діяльність шахраї, які  ведуть свою незаконну діяльність в мережі Інтернет.