Від нині за тиждень - Великдень!

Від нині за тиждень - Великдень!

  • Переглядів: 496

Друзі, з Вербною неділею вас! Весна щороку символізує відродження природи до життя, а цьогоріч - особливо.  Віримо, що перемога - близько

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  • Переглядів: 490

           Уже 8 рік в ці дні Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. 8 рік пісня «Плине кача» звучить як реквієм за людьми, які були дуже різні, але разом стали на захист кращого майбутнього для себе, своїх дітей та нащадків. Цих людей об’єднана світла ідея любові до Батьківщини і прагнення зберегти європейський курс нашого суспільства.

З Днем Соборності України!

З Днем Соборності України!

  • Переглядів: 480

     22 січня Україна відзначає День Соборності України – свято, яке символізує єдність, цілісність українського народу. Сьогодні, як ніколи раніше, це питання актуальне. В часі реальної військової загрози історичні уроки минулого говорять нам головне: українці від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня мають значно більше об’єднуючих факторів, аніж відмінностей! Про це мусимо пам’ятати!

Шановна Козівська громадо!

Шановна Козівська громадо!

  • Переглядів: 466

Шановна громадо! Прийміть щирі вітання з нагоди свята Богоявлення Господнього! Нехай освячена Йорданська вода дарує Вам міцне фізичне та духовне здоров’я! Нехай принесе на українську землю мир і спокій, надію і впевненість, незламну віру в краще майбутнє! У цей світлий, глибокий день наповність свої серця радістю, вдячністю за всі Божі ласки, які ми щедро отримуємо!