Вітаю з Днем захисників та захисниць України кожного, хто виконує священну місію оборони рідної землі! Вітаю кожну родину, яка чекає повернення додому своїх рідних із фронту! Хай вони повернуться додому з Перемогою!
З початку повномасштабного вторгнення слово «мир» стало надзвичайно дорогим для кожного українця.
Ми, як ніхто інший, знаємо справжню ціну свободи. Сьогодні кожен мешканець нашої незламної країни, від найменшого до найбільшого, живе єдиним прагненням миру та перемоги над ворогом.
Я дякую нашим військовим, які щодня на полі бою відстоюють бажання українців жити у істинно вільній та незалежній державі.
Бажаю усім нам спокійного і мирного неба та якнайшвидшого припинення цієї жорстокої, кровопролитної війни!
Козівський селищний голова
Сергій Добалюк
Триває десятий рік війни, у якій Україна відстоює свою Незалежність. Відстоює мужньо, з великими втратами і такими ж великими надіями на те, що з нами світ, з нами Бог і ми обов’язково вистоїмо!
Щиро вітаю усю Козівську громаду з великим християнським святом - Преображенням Господнім!
Сьогодні храмові празники з нагоди свята відзначають у двох парафіях нашої громади – у селах Йосипівка та Козівка. Вітаю усіх парафіян та священнослужителів храмів. Хай Господь обдарує вас міцним здоров’ям, многими літами та духовною силою.
У це світле свято хочу побажати миру, спокою, злагоди та добра у кожну домівку та родину. Нехай благословення Боже не покидає нашу рідну українську землю.
Помолімося до Господа Бога щоб кріпив нас у вірі та захистив нашу країну і її народ.
Мирного та спокійного свята усім!
Щиро вітаю усіх молодих людей нашої громади зі святом.
У цей нелегкий час наша молодь захищає рідну землю від ворога, активно волонтерить, навчається, працює і прославляє славну Батьківщину, є прикладом справжнього патріотизму та сміливості.
Розумні, мужні, сміливі та амбітні - ви сьогодення і майбутнє України.
Ви - гордість й цвіт хороброї, нескореної та сильної нації.
З нагоди свята бажаю сил, здоров’я, мирного неба та добра.
Розвивайтесь, творіть та впевнено крокуйте по життю.
Нехай майбутнє буде світлим, а доля щасливою у незалежній та мирній Україні!
З повагою,
Козівський селищний голова
Сергій Добалюк