З Днем української писемності та мови!

• Переглядів: 127

День української писемності та мови тепер щороку будемо відзначати 27 жовтня. ️️Мова під час війни стала зброєю українського народу в боротьбі за незалежність! ️️Мова стала виразним кордоном, який береже душу України! ️Мова – це світло нації і доки воно горить, доти існує держава! Кожен має па'ятати, що майбутнє має той народ, мовою якого пишуть історію!  Бережімо і шануймо нашу мову!

Вітання з Днем захисників і захисниць України!

• Переглядів: 134

Вітаю з Днем захисників та захисниць України кожного, хто виконує священну місію оборони рідної землі! Вітаю кожну родину, яка чекає повернення додому своїх рідних із фронту! Хай вони повернуться додому з Перемогою!

З Днем працівників освіти!

• Переглядів: 155

Шановні працівники освітньої галузі громади! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника освіти!

21 вересня в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний день миру

• Переглядів: 136

З початку повномасштабного вторгнення слово «мир» стало надзвичайно дорогим для кожного українця. Ми, як ніхто інший, знаємо справжню ціну свободи. Сьогодні кожен мешканець нашої незламної країни, від найменшого до найбільшого, живе єдиним прагненням миру та перемоги над ворогом. Я дякую нашим військовим, які щодня на полі бою відстоюють бажання українців жити у істинно вільній та незалежній державі. Бажаю усім нам спокійного і мирного неба та якнайшвидшого припинення цієї жорстокої, кровопролитної війни! Козівський селищний голова Сергій Добалюк

Вітання з Днем рятувальника!

• Переглядів: 136

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи! Прийміть мої щирі вітання з Днем Рятувальника!

Вітання з Днем Знань!

• Переглядів: 141

Дорогі школярі і батьки, шановні вчителі та працівники закладів освіти Козівської громади!

Вітання із Днем Незалежності!

• Переглядів: 117

Триває десятий рік війни, у якій Україна відстоює свою Незалежність. Відстоює мужньо, з великими втратами і такими ж великими надіями на те, що з нами світ, з нами Бог і ми обов’язково вистоїмо!