Проєкти рішень, десята сесія

"Про погодження кандидатури на посаду директора Комунального закладу позашкільної освіти Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради"

"Про погодження кандидатури на посаду директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Козівської селищної ради"

"Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти Козівської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік"

Додаток до рішення затвердження МЕРЕЖі 2021-2022

"Про затвердження робочого проекту «Поточний середній ремонт вул. Павла Думки, в смт. Козова Тернопільської області»

"Про надання дозволу на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Козівської територіальної громади"

"Про перезатвердження проектно-кошторисної документації «Енергозберігаючі заходи в Козівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (капітальний ремонт частини перекриття; опорядження приміщень; капітальний ремонт системи опалення, водопостачання і водовідведення; утеплення фасадів) по вул.Гвардійська, 9 в смт Козова (корпус старших класів)»