Засідання виконавчого комітету 26 серпня 2021 року

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ прийнятих на засіданні виконавчого комітету Козівської селищної ради 26 серпня 2021 року

РІШЕННЯ № 215 "Про затвердження висновку про доцільність влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячий будинок сімейного типу"

РІШЕННЯ № 216 "Про встановлення тарифів на послуги із централізованого водопостачання"

РІШЕННЯ № 217 "Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів"

РІШЕННЯ № 218 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - нежитловій будівлі церкви св.Василія Великого по вулиці Мариновича М. в смт Козова"

РІШЕННЯ № 219 "Про погодження підключення нежитлової будівлі по вул.Грушевського в смт Козова до центральних мереж водопостачання та водовідведення"

РІШЕННЯ № 220 "Про погодження підключення житлового будинку по вул.Сосюри в смт Козова до центральної мережі водовідведення"

РІШЕННЯ № 221 "Про погодження підключення житлового будинку по вул.Колійова в смт Козова до центральної мережі водовідведення"

РІШЕННЯ № 222 "Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення"

РІШЕННЯ № 224 "Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Козівської територіальної громади Тернопільської області"