Фото без опису

Шановні депутати , члени виконавчого комітету,

працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю Вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

   Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

 Упевнений, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Козівська об’єднана територіальна громада була територією активного розвитку, розбудови та  процвітання, успішним прикладом реформи децентралізації.

   Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашо громади, відродженню сіл нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!


  Фото без опису

 Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

   Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. Саме на Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало  право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

    Шановні військові, сердечно вітаю Вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас! Бажаю Вам та вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!


Фото без опису

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

     Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.
    Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

      Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону. Упевнений, що суспільство гідно оцінить справжній професійний подвиг прокурорів і слідчих, для яких совість, честь та закон були, є і залишатимуться непорушними і незамінними дороговказами на шляху до людського та професійного успіху.
     Бажаю всім співробітникам і ветеранам прокуратури міцного здоров’я, мирного неба, принциповості, наполегливості, стабільності вам і вашим родинам та успіхів у роботі!

              З повагою                                                                                              Добалюк С.В.


Фото без опису

Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!
Прийміть найщиріші привітання з професійним святом - Днем рятувальника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Спасибі вам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.
Із нагоди професійного свята бажаю усім рятівникам, усім тим, хто протягом багатьох років із честю виконував і виконує покладені на них завдання, життєвої енергії та міцного здоров’я, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай родинне тепло стане міцною опорою справжніх героїв.


Фото без опису

Дорогі краяни!!!!

     Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності!
З любов'ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. Нам є чим пишатись.
Сьогодні, пам’ятаючи, що нам дала українська земля, пам’ятаючи героїв, які віддали за неї свої життя, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави.
Дорогі земляки! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.


Фото без опису

Дорогі козівчани!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

         На порозі Нового 2020 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому.

  Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен житель нашого селища та району пишався своїм корінням.

 Нехай Новий рік увійде у Ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє Ваші родини злагодою, добром, здоров’ям і принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій.

Хай Різдвяні свята пройдуть у теплому родинному колі, звідусіль лунають колядки та радісний сміх, а Різдвяна Зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри, надії, любові та впевненості у майбутньому.

   Хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

З повагою Козівський селищний голова Ярослав Адамів.


Фото без опису

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!

      У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою, сприяти вирішенню важливих питань місцевого та державного значення спільними зусиллями будувати Українську державу європейського зразка.Саме Ваша наполеглива праця, професіоналізм і компетентність, активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави.

Тож, від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої країни.

 


Фото без опису

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

Не дивлячись на труднощі, які випали на долю молодої незалежної української держави та потребу у захисті своїх кордонів, українським військовим вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі.

Саме на Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоює право на недоторканність та незалежність нашої держави.

У цей день ми вшановуємо пам’ять тисяч відважних воїнів , які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших земляків  в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Упевнений, що завдяки високій професійній майстерності та відповідальності військовослужбовців Збройних Сил небо над Україною буде мирним, а наш народ – надійно захищеним.

Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, доброго здоров’я та звершення всіх мрій і побажань

Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд!

 


Фото без опису

Щороку, в четверту суботу листопада ми вшановуємо світлу пам'ять тих, хто жив в страшні роки голоду українського народу. З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов'язок - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників.Сподіваємось що з Божою допомогою Голодомор ніколи не повториться ніде і ні в якій формі. Сьогодні, ми, які і мільйони людей України, світова спільнота, вшановуємо світлу пам’ять наших предків. Звертаємося до вас з проханням згадати та запалити ввечері у своїх оселях незгасимий вогонь пам’яті по невинно загиблих людях у ті страшні роки.Нехай кожен запалений у вашому вікні вогник стане символом вічної пам’яті та шани жертвам Голодоморів.

 


Фото без опису

Дорогі співвітчизники!
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі. 
Символічно, що  наш загальнонаціональний  День Гідності і Свободи  співпадає з великим  християнським святом – Собором Архистратига Михаїла. Будучи захисником Божої слави, Святий Михаїл повстав проти зла і переміг його.З Божою допомогою   і ми здолаємо зло, яке так  хоче знищити нашу державу.Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України.І сьогодні, в час змін, нашим святим обов'язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні!


Фото без опису

Прийміть мої вітання з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України!14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

Слава Україні !!!Героям Слава!!!!

 


Фото без опису


Фото без опису

Дорогі краяни!!!

Вітаю Вас із  28-ю річницею Незалежності України!
Цей великий день став поворотною подією в історії нашої держави для утвердження демократії нашого народу. 
Саме 24-го серпня 1991 року  український народ назавжди змінив свої думки та погляди. Свідомі громадяни, які хотіли свободи та незалежності, стали стимулом для могутньої  плідної праці заради кращого майбутнього нових поколінь, миру та добробуту кожної людини в нашій країні.
Тільки об’єднавшись ми будемо мати  державотворчий успіх – вільну і незалежну країну.  Сподіваюсь, ми зможемо зміцнити силу і славу України. Адже це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.
Нехай у нашому спільному домі панує мир і злагода. Щоб кожен день додав нам енергії та впевненості у завтрашньому дні.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!
Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!


Фото без опису

    Шановні козівчани!

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

 Бажаю всім Вам миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! А також бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а й своїм життям створювали славу і велич Державного прапора! Зі святом васі!


 Фото без опису

Щиро вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів 

з професійним святом!

 Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі і це міцно асоціюється з новою українською поліцією. І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.Переконаний, що разом у тісній співпраці  та взаємодії з населенням, громадськими об’єднаннями на засадах партнерства ви гідно будете реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

 Бажаю всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі  заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням  громадянина України.Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.


Фото без описуВ  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається " День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, які загинули від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.   

Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій немає і не може бути.Тому ми повинні всі разом, як єдиний український народ, відновлювати свою історичну пам’ять.

Ми повинні досліджувати свою правдиву історію і свідчити про неї перед майбутніми поколіннями та світом. Розкриття правди про страшні злочини минулого  – один з найкращих способів вшановувати пам’ять жертв політичних репресій.З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. 

Наш обов'язок - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників.

Помолімося ж за вічний спокій невинно закатованих. Світла їм пам'ять!

 


   Фото без опису

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги!

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.                 У цей світлий день бажаємо вам і вашим родинам процвітання та світлих перспектив вам і вашим дітям.Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо, пам’ятаймо про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер.Бажаю всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.                                                                                                                                                                                       

З повагою Козівський селищний голова

Адамів Я.Б.


Фото без опису

Шановна Козівська громадо!

  Прийміть щиросердні вітання з Великоднем –воістину величним днем торжества Життя і Любові! Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут. 
На жаль, сьогодні у нас, як і у всіх громадян України, не надто святковий настрій.Але віримо, що і ми, українці, усі разом зможемо подолати ті випробування, що нависли над нашою країною. Переконані, що кожен із нас зможе відстояти своє щасливе майбутнє у вільній, сильній, міцній демократичній державі. Бо це закон Всесвіту – добро і правда завжди перемагаєНехай же Великодні дзвони озвуться у вашому серці вірою, надією і любов’ю та додадуть натхнення і сил для продовження вашої невтомної праці, спрямованої на розбудову нашої рідної України. Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє вашу душу. У ці теплі радісні дні бажаю вам чудового весняного настрою, миру, душевного спокою та родинного затишку. Нехай Великдень стане святом духовного очищення і добра.
Христос Воскрес!

Воістину Воскрес

З повагою Козівський селищний голова

Адамів Я.Б.


    Фото без опису

Гілочки тоненькі, котики пухнасті,
Хай несуть у хату радість, мир і щастя,
Хай несуть у серце радість Воскресіння
Хай направлять наші душі до спасіння.
Гілочки тоненькі, котики вербові,
Всіх благословляють, щоб були здорові,
Щоб жили в любові і достаток мали,
Щоб в молитві й з Богом діточки зростали.
Гілочки вербові сонце зігріває,
А душа радіє, а душа співає,
Бо вже близько свято, писанки і паска,
Бо на землю сходить світла Божа ласка.
Бо уже за тиждень буде в нас Великдень.


Фото без опису

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони !

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників пожежної охорони. Це свято об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Прийміть нашу вдячність за збереження тисячі  життів та матеріальних цінностей. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.                                                                                                                   

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях. 

Козівський селищний голова 

Адамів Я.Б.


                                   

Фото без опису

                               Шановні працівники військового комісаріату.                                  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!Сьогодні, в нелегкі для нашої країни часи навас покладено надзвичайно важливу місію для України - захищати національну безпеку та зберігати спокій громадян на рідній землі.Ви в тісній взаємодії з органами місцевого самоврядуванння та органами виконавчої влади, поряд з організацією призову до озброєних сил і постановкою на облік рядових і офіцерів запасу, а також виконуєте цілий ряд завдань соціального плану.

У цей день висловлюємо щиру вдячність всім працівникам за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.Бажаю всім військовослужбовцям, працівникам призовних пунктів та військовим комісаріатам міцного здоров`я, достатку, родинного благополуччя та мирного неба над головою!

                                                                                                                             Козівський селищний голова 

Адамів Я.Б.


 

Фото без опису

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

У цей день, 26 березня, ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.Бажаємо міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

Козівський селищний голова 

Адамів Я.Б.

 


Фото без опису

Шановні працівники та ветерани Служби Безпеки України! 
З нагоди професійного свята висловлюємо Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.
Впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України. 
Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Козівський селищний голова

Адамів Я.Б.


Фото без опису

Шановні працівники податкової та митної справи України!

       В умовах трансформації українського суспільства у європейське співтовариство, важко недооцінити роль податкової та митної служб. Фаховим виконанням службових обов’язків ви стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави, формуєте міжнародний імідж України. Чесність та прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій та розвитку національної економіки загалом.Ваша сумлінна праця сприяє утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян. Бажаю вам принциповості, відповідальності у повсякденній роботі та нових професійних здобутків. Висловлюю слова вдячності та вітання з нагоди професійного свята всім працівникам податкової та митної служби району. Від душі зичу вам здоров’я, щастя, мирного неба, злагоди і добробуту в родинах.Нехай ваш професіоналізм і надалі служить на благо Батьківщини, примножує здобутки українського народу.

Селищний голова

Адамів Я.Б.


 

Фото без опису

 

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! 
Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! 
Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу області, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах. 
Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття, хімічного чищення, прання тощо. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства. 
Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. 
Зі святом вас!

Козівський селищний голова 

Адамів Я.Б.


Фото без опису

Дорогі,прекрасні,шановні наші жінки!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!Ваша енергія, відповідальність, щирість, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ!Цього весняного дня бажаємо Вам світлої долі, позитивних емоцій, справжнього жіночого щастя,міцного здоров’я вам і вашим родинам! Нехай ваші чарівні серця зігріває турбота дорогих і люблячих чоловіків, а Бог береже від негараздів. Щоб кожен Ваш день був приводом для нової радості, успіхів Вам у всіх життєвих справах, гарного настрою, успішної кар’єри, родинного тепла , добробуту і жодної хмаринки на небосхилі вашого життя. Нехай цьогорічне весняне свято для всіх жінок принесе мир, злагоду, віру в краще майбутнє кожної сім’ї і нашої Вітчизни. Божого благословення Вам у всьому, дорогі наші жінки!

 

З повагою,Козівський селищний голова

 Адамів Я.Б.


Фото без опису

Сьогодні, 21 березня 2018 року, вітаємо з Днем народження

 Голову Громадського формування “САМООБОРОНА КОЗІВЩИНИ”

                   Миця Романа Богдановича

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле і гарне, що треба людині
,
Нехай неодмінно приходить до Вас.
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта
.

Удачі, натхнення й духовного росту, 
Хай буде в житті усе легко та просто!