ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ прийнятих на засіданні виконавчого комітету Козівської селищної ради 24 червня 2021 року

РІШЕННЯ № 155 "Про представлення багатодітної матері до нагороди"

РІШЕННЯ № 156 "Про погодження КП «Козова комунсервіс» норм споживання води"

РІШЕННЯ № 157 "Про погодження інвестиційних Програм з водопостачання та водовідведення на 2021-2022 роки і проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Козова комунсервіс»

РІШЕННЯ № 158 "Про погодження проектів тарифів на послуги з вивезення та складування твердих побутових відходів КП «Благоустрій»

РІШЕННЯ № 159 "Про проєкт Програми соцільно-правового захисту дітей на 2021-2025 роки"

РІШЕННЯ № 160 "Про закріплення житла за дитиною - сиротою та призначення опікуна над житлом

РІШЕННЯ № 162 "Про надання згоди на дарування квартири, право користування якою мають малолітні діти"

РІШЕННЯ № 161 "Про закріплення житла за дитиною – сиротою та призначення опікуна над житлом"

РІШЕННЯ № 163 "Про надання згоди на дарування квартири малолітній дитині"

РІШЕННЯ № 164 "Про затвердження контингенту учнів Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв Козівської селищної ради на 2021/2022 навчальний рік"

РІШЕННЯ № 165 "Про надання дозволу на проведення вечорів відпочинку для молоді (дискотек, танців) у закладах культури Козівської селищної територіальної громади"

РІШЕННЯ № 166 "Про затвердження плану заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Козівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років"

РІШЕННЯ № 167 "Про проєкт Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Козова-тепло» Козівської селищної ради Тернопілької області"

РІШЕННЯ № 168 "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"

РІШЕННЯ № 169 "Про утворення постійно діючої комісії по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, майна відумерлої спадщини на території Козівської селищної територіальної громади та затвердження Положення про комісію"

РІШЕННЯ № 170 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку по вул.Центральна в с.Конюхи"

РІШЕННЯ № 171 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – садовому (дачному) будинку по вул.Франка І. в смт Козова"

РІШЕННЯ № 172 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Франка І. в смт Козова"

РІШЕННЯ № 173 "Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці Вітошинського О. в смт Козова"

РІШЕННЯ № 174 "Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці Вітошинського О. в смт Козова"

РІШЕННЯ № 175 "Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці Мариновича М. в смт Козова"

РІШЕННЯ № 176 "Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці Лепкого в смт Козова"

РІШЕННЯ № 177 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку по вул.Центральна в с.Глинна"

РІШЕННЯ № 178 "Про встановлення режиму роботи кафе-бару з торговим павільйоном по вулиці Л.Українки,71 в смт Козова"

РІШЕННЯ № 179 "Про надання дозволу Козівському УЕГГ ПрАТ «Тернопільгаз» на проведення земляних робіт по вул.І.Франка в селі Дибще"

РІШЕННЯ № 180 "Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на ІІ півріччя 2021 року"

РІШЕННЯ № 181 "Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради на ІІІ квартал 2021 року"

РІШЕННЯ № 182 "Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення"

РІШЕННЯ № 183 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання"

РІШЕННЯ № 184 "Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту"

РІШЕННЯ № 185 "Про взяття на квартирний облік"