Проект рішення "Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади окремо визначеного майна"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 30.11.2021 року №1277"

Проект рішення "Про затвердження акту приймання – передачі документів з особового складу з комунальної установи «Трудовий архів» Козівської селищної ради"

Проект рішення "Про підтримку рішень Тернопільської обласної ради"

Проект рішення "Про тимчасову зміну режиму роботи окремих закладів дошкільної освіти Козівської селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт вул. Шевченка від буд. №50 до примикання з вул.Грушевського в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області»

Проект рішення "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 47 до будинку номер 61 по вул. Колійова в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області» (Коригування)"

Проект рішення "Про затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту"

Проект рішення "Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000)"

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Проект рішення "Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади (19560000000) за I квартал 2023 року"

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Проект рішення "Про затвердження структури комунальної організації «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради»

Проект рішення "Про дострокове припинення повноважень депутата Козівської селищної ради VIII скликання Лучки З.С."

Проект рішення "Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 23.12.2021 року №1453"

Проект рішення "Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Благоустрій» Козівської селищної ради на 2023-2025 роки"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 23.12.2021 року №1452"

Проекти земельних рішень