ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт вул. Павла Думки в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт вул. Агрономічна в с.Городище Тернопільського району Тернопільської області»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт вул.Лесі Українки від буд. №39 до дороги М-30 в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження переліку пільгових категорій здобувачів освіти, які мають право на безкоштовне та пільгове гаряче харчування в закладах освіти Козівської селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000)"

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2022 рік!

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 8 по вул. Б.Хмельницького до вул. Грушевського, 54 в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області» (Коригування)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 42 по вул. Б.Хмельницького до вул. Шевченка в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області» (Коригування)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про внесення змін в рішення Теофіпільської сільської ради від 06 листопада 2018 року №192 «Про визнання безхазяйним на території Теофіпільської сільської ради об’єкт нерухомості – артезіанська свердловина та водонапірну башню, які розташовані за адресою с.Теофіпілка, вул.Жовтнева,18з»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про дострокове припинення повноважень депутата Козівської селищної ради VIII скликання Кир’янчука І.І."

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про дострокове припинення повноважень депутата Козівської селищної ради VIII скликання Михайліва М.П."

Проекти земельних рішень