Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 23.12.2021року №1453"

Проект рішення "Про початок повноважень депутата Козівської селищної ради Гладчука І.В."

Проект рішення "Про затвердження Положення Служби у справах дітей Козівської селищної ради (нова редакція)"

Проект рішення "Про погодження інформаційних та технологічних карток з надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження тарифів абонентської плати плавального басейну Козівського ліцею №2 Козівської селищної ради"

Проект рішення "Про введення ставки асистента вчителя в Кальненській гімназії Козівської селищної ради"

Проект рішення "Про початок повноважень депутата Козівської селищної ради Стрияк Т.П."

Проект рішення "Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт вул. Агрономічна в с. Городище Тернопільського району Тернопільської області»

Проект рішення "Про внесення змін до комплексної Програми «Здоров’я населення Козівщини на 2021-2024 роки» затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 27 квітня 2021 року №367"

Проект рішення "Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт вул. Л. Українки від буд. №39 до дороги М-30 в смт. Козова Тернопільського району Тернопільської області»

Проект рішення "Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт вул. Павла Думки в смт. Козова Тернопільського району Тернопільської області»