Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт вул. Шевченка в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області»

Проект рішення "Про передачу документів з комунальної установи «Трудовий архів» Козівської селищної ради"

Проект рішення "Про продовження терміну дії договору оренди землі від 11.05.2018 року, укладений з ТОВ «Ринок Козова»

Проект рішення "Про припинення дії договору оренди землі від 11.05.2018 року, укладений з ТОВ «Ринок Козова», у зв’язку закінченням строку його дії"