Проєкт рішення "Про Програму розвитку фізичної культури та спорту Козівської селищної ради на 2021-2025 роки"

Проєкт рішення "Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів Козівський дитячий парк «Лісова пісня» Козівської селищної ради та Будинок дитячої та юнацької творчості Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про перезатвердження проектно-кошторисної документації «Енергозберігаючі заходи в Козівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ( капітальний ремонт частини перекриття; опорядження приміщень; капітальний ремонт системи опалення, водопостачання і водовідведення; утеплення фасадів) по вул.Гвардійська, 9 в смт Козова (корпус старших класів)»

Проєкт рішення "Про Молодіжну раду"

Проєкт рішення "Про програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова-тепло» Козівської селищної ради Тернопільської області"

Проєкт рішення "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянки від вул. Герети №45 до вул. Б. Хмельницького №8 в смт. Козова Тернопільського р-н. Тернопільської обл.»

Проєкт рішення "Про звернення депутатів Козівської селищної ради до Верховної Ради України щодо необхідності прийняття законопроекту №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)»

Проєкт рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000)"

Додаток 1 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету"

Додаток 2 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету"

Додаток 3 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету"

Додаток 4 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету"

Проєкт рішення "Про зміну типу та назви Вівсянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції)"

Проєкт рішення "Про зміну типу та назви Золотослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції)"

Проєкт рішення "Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції»

Проєкт рішення "Про програму соціально- правового захисту дітей на 2021-2025 роки"

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.04.2021 року №372 «Про зміну юридичної адреси, затвердження Статуту (в новій редакції) та структури комунальної організації (установи, закладу) «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради»

Проєкт рішення "Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів, установ культури Козівської селищної ради та створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

Проєкт рішення "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт алеї по вулиці Суворова в смт Козова Тернопільського р-н. Тернопільської обл.»

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

Проєкти рішень, які стосуються земельних питань